GTA Vice City / GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 przywróci do życia bohatera Vice City? Tommy Vercetti odnaleziony!

2024-06-27 7:34

Pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI został przeanalizowany przez fanów i graczy setki razy, jednak cały czas dochodzą nas słuchy o nowych odkryciach. Tym razem dowiadujemy się o rzekomym ukryciu w trailerze bohatera GTA Vice City, Tommy'ego Vercetti.

Po kolejnej analizie zwiastuna GTA VI przez fanów, ci dostrzegli wyspiarską rezydencję Tommy'ego Verceti. Jak wiemy, najnowsza odsłona Grand Theft Auto faktycznie ma nas ponownie przenieść w rejony Vice City inspirowane Miami. Gracze nieustannie zastanawiają się, w jaki sposób GTA VI może połączyć się z poprzednimi odsłonami, takimi jak Vice City z 2002 roku. Głównym bohaterem tej gry był Tommy Vercetti, były członek mafii Liberty City, który wyrusza w celu zbudowania własnego imperium przestępczego. Choć upływ czasu pomiędzy Vice City i GTA VI może być dosyć spory, fani nadal podejrzewają, że przynajmniej w pewnym sensie Rockstar Games postanowi o nim wspomnieć.

Czytaj też: GTA VI — Drugi zwiastun już w kwietniu? Rockstar przyspieszy premierę? Znamy harmonogram

Rezydencja Vercetti'ego odkryta w zwiastunie GTA VI

Nawet jeśli sam Tommy Vercetti nie pojawi się w Grand Theft Auto VI, użytkownik Reddita, Crafty-Astronomer905, sądzi, że zauważył on jego nadbrzeżną rezydencję w trailerze gry. Według niego budynek wygląda jak posiadłość Vercetti'ego i można zobaczyć go na początku zwiastuna.

Czytaj też: GTA VI wyłącznie w 30 FPS na premierę? PS5 i XBOX odczują skutki wydania gry na Series S

Gracze pod wspomnianym postem momentalnie oświadczyli, że planują odwiedzić posiadłość Tommy'ego tak szybko, jak to możliwe, dzieląc się po drodze swoimi nostalgicznymi wspomnieniami z GTA: Vice City. Inni są sceptyczni, czy budynek, o którym mowa, to naprawdę posiadłość Vercetti'ego, zauważając, że jego rozmiar i umiejscowienie nie do końca odpowiadają jego wyglądowi w Grand Theft Auto: Vice City – nie wspominając już o tym, że akcja Vice City rozgrywa się w alternatywnym ciągłość, w której będzie osadzone GTA VI.

Mimo to możliwe jest, że GTA VI będzie zawierało nawiązanie do Tommy'ego i gangu Vercetti, który pomógł zbudować. Wszystko wskazuje na to, że gracze będą mogli odwiedzić jego posiadłość na wyspie, pod warunkiem, że dany budynek nie będzie tylko kolejną rezydencją bardzo podobną do niezbyt skromnej siedziby Tommy’ego.

Najnowocześniejszy węzeł przesiadkowy w Polsce?! Tak zmieni się Warszawa Wschodnia

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?