GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 — publikował codziennie gameplay i zrzuty ekranu z gry! Teraz został zawieszony

2024-06-28 7:43

Fani Grand Theft Auto są głodni nowej gry i widać to na każdym kroku, czy to w social mediach, czy materiałach wideo, co oczywiście jest całkowicie zrozumiałe. Podczas kiedy Rockstar Games nadal milczy, inni wypuszczają materiał wideo i zdjęcia z GTA VI.

Rockstar Games potwierdziło, że jest na „końcowym etapie” prac rozwojowych i krążą pogłoski, że Grand Theft Auto VI może być jedną z najdroższych gier wideo, jakie kiedykolwiek stworzono. Prócz pierwszego zwiastuna, który potwierdził historię w stylu Bonnie i Clyde, naprawdę niewiele wiadomo. W międzyczasie jednak jeden z użytkowników X postanowił wrzucić materiał z rozgrywki.

Czytaj też: GTA 6 z drugim zwiastunem w maju 2024? Rockstar podrzucił kluczową wskazówkę! Fani są pewni

GTA VI z kolejnym dużym wyciekiem!

Materiał z rozgrywki został ujawniony przez użytkownika Twittera, Dead_Light69, który napisał: „Codziennie zamieszczamy jeden wyciek z GTA VI, aż do premiery drugiego zwiastuna”.

Czytaj też: Red Dead Redemption 3 nie wyjdzie na PS5 i Xbox Series przez GTA 6? Niepokojące doniesienia

Oczywiście wideo zostało szybko zablokowane z powodu naruszenia praw autorskich, ale obejrzała je m.in. redakcja Indy100. Poinformowali oni, że klip przedstawia Lucię (kontrolowaną przez gracza) biorącą udział w policyjnej strzelaninie wraz z Jasonem.

Czytaj też: GTA 6 — Znamy długość fabuły! Padnie rekord?

Ten sam użytkownik Twittera zamieścił także zrzut ekranu i jak się domyślacie, ponownie został on usunięty. Jak podaje Indy100, zdjęcie pokazywało Jasona „w budynku”.

Oba te przecieki wywołały dyskusję wśród fanów. „Widzisz uciekającą osobę z czerwoną kropką. Pewnie świadek jak w RDR2” – napisał jeden z widzów, a inny dodał: „Zwróć uwagę na napisy pod gwiazdkami. Informują cię, czy gliniarze mają pełny rysopis twojej osoby”.

Jak jednak widzimy, wycieki użytkownika Dead_Light69 nie trwały zbyt długo, ponieważ ten został dożywotnio zawieszony za publikowanie wycieków związanych z Grand Theft Auto VI.

Czytaj też: GTA 6 — Odkryli mapę Vice City! Była ukryta na grafice Rockstar Games. „Wystarczyło przybliżyć”

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?
Listen on Spreaker.