GTA 5

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 to nie wszystko! Michael i Franklin zapowiadają powrót w darmowym DLC

2024-04-13 9:01

Niedługo po opublikowanym poście dotyczącym GTA+ na stronie internetowej Rockstar Games, Ned Luke, grający Michale'a w Grand Theft Auto V oraz Shawn Fenteno, czyli Franklin, zapowiadają potencjalny powrót, odpowiadając fanowi na Twitterze.

Aktorzy z GTA V drażnią się z fanami

Rockstar Games właśnie ogłosiło, że tego lata do GTA Online pojawi się duży update. Nadszedł czas, abyśmy otrzymali długo oczekiwaną aktualizację Michaela” – napisał na Twitterze Nuro, na co Ned Luke odpowiedział: „Czy nie byłoby miło”, któremu towarzyszyły pięciogwiazdkowe emoji. Następnie odpowiadając profilowi Rockstar Universe, pisząc na Twitterze o perspektywie misji Michaela, Shawn Fenteno napisał: „Hmmmm, może misja Michaela i Franklina”.

Czytaj też: GTA 6 to nie wszystko! Rockstar potwierdza powrót gry Bully. Na tę informację czekali fani?

W tej chwili oczywiście powinniśmy traktować tego typu wpisy z przymrużeniem oka, ponieważ nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Jednak znając Rockstar Games, nic nie jest wykluczone. Deweloperzy mogliby przywrócić postacie z GTA V w dużej aktualizacji GTA Online. Niewykluczone, że prócz Michael'a i Franklina pojawi się także Trevor Philps, grany przez Stevena Ogga.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?