Gta 6

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 — Tryb Online. Wszystko, co wiemy! DATA PREMIERY, GAMEPLAY i ZMIANY

2024-07-08 7:24

Grand Theft Auto VI zbliża się do nas wielkimi krokami i najprawdopodobniej gdzieś w połowie 2025 r. poznamy przygodę napisaną przez Rockstar Games. Z gorszych wiadomości niestety, ale najwidoczniej wszyscy gracze będą musieli swoją przygodę w trybie online rozpoczynać od zera.

GTA VI Online. Nowy początek, czy pozostanie miliarderem?

Rockstar Universe na Twitterze stwierdziło, że nowa wersja GTA Online „będzie dla wszystkich nowym początkiem”, dodając, że „twoja ranga nie zostanie przeniesiona”. Wyjaśnili - „Doszły mnie słuchy, że w przyszłym roku Rockstar wykorzysta przejęcie FiveM. To tyle, ile mogę powiedzieć.”

Czytaj też: GTA VI bez długo wyczekiwanej nowości! Rockstar wycofał się z pomysłu przed samym zwiastunem

Na Reddicie fani byli zszokowani i nie wiedzieli, czy to dobrze, czy źle. Jedni twierdzili, że bycie milionerem od samego początku to nuda, jednak inni chcieliby kontynuować swoje dziedzictwo — jakkolwiek to nie brzmi.

Użytkownik jdjfc był nieco bardziej zaniepokojony i powiedział: „Jestem podzielony. Jestem graczem GTA Online od 2013 roku. Mam prawie wszystko i chciałbym zacząć od nowa, ale jestem przywiązany do mojej kolekcji samochodów. Byłoby fajnie, gdyby pozwolili nam zachować kolekcję, z wyjątkiem pojazdów uzbrojonych i specjalnych”.

No cóż, pewnie w grudniu nie poznamy informacji o Grand Theft Auto VI Online, więc na takie deklaracje ze strony Rockstar Games z pewnością przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Czytaj też: GTA VI będzie wzorować się na The Last of Us 2? Rockstar mógłby wziąć przykład z Naughty Dog

Tak wyglądał pogrzeb Hanny Gucwińskiej. Miała 91 lat

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?