Gta 6

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6. Wiemy, jacy aktorzy wcielą się w Luciię i Jasona! „Liczne dowody”. Znane twarze?

2024-06-13 7:49

Po ostatnich błędnych doniesieniach dotyczących aktora wcielającego się w Jasona, Troya Baker'a, fani Grand Theft Auto VI postanowili przedstawić nowe dowody i jak się może wydawać, doszli do sedna.

Moment po pierwszym oficjalnym zwiastunie Grand Theft Auto VI, fani rozpoczęli poszukiwania aktorów głosowych i tych, którzy użyczą swojego wyglądu dla Jasona i Lucii. Na przestrzeni wielu miesięcy oraz przecieków, było już kilka takich momentów, w których można było stwierdzić — mamy to! Zwłaszcza gdy niektórzy aktorzy sami informowali o swojej roli w grze. Teraz wydaje się, że fani odnaleźli właściwych aktorów.

Czytaj też: GTA 6: Wyciekł kolejny gameplay przed drugim zwiastunem gry! Lucia w roli głównej

Aktorzy Jason'a i Lucii z GTA VI odnalezieni?

Wpierw dociekliwi fani stwierdzili, że Manni L Perez zagra rolę Lucii, aby następnie poinformować nas, kto stanie za drugim głównym bohaterem, Jasonem. Tym szczęśliwcem ma zostać aktor Gregory Connors.

Fani zauważyli wzmiankę o roli Jasona w życiorysie zawodowego lektora, twierdząc, że jest on głównym bohaterem projektu Rockstar, który ma zostać wydany w 2025 roku – czyli na pewno jest to GTA VI. Co ciekawe, zostało to momentalnie usunięte z jego listy ról.

Czytaj też: Red Dead Redemption 2 z nowym dodatkiem. Zabierz ze sobą przyjaciela

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?