GTA 6

i

Autor: Rockstar Games / Reddit GTA 6 https://www.reddit.com/r/GTA6/comments/1c28nqy/the_latest_gta_6_community_map_compared_to_gta_5s/

GTA VI

GTA 6: Wyciekają zdjęcia Vice City. Miasto większe od prawdziwych krajów!

2024-05-16 7:47

Uwierzycie, że prawie pięć miesięcy temu Rockstar Games wypuściło pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI? Z pewnością wkrótce powinniśmy spodziewać się kolejnego ujawnienia, jednak do tego czasu musimy zadowolić się pracą fanów i insiderów. Tym razem społeczność pracująca nad mapą Vice City przedstawiła najnowszy projekt.

W międzyczasie, kiedy jedni oczekują drugiego zwiastun Grand Theft Auto VI, a inni bojkotują grę, projekt mapowania Vice City, a właściwie całej Leonidy idzie pełną parą. W tego typu przedsięwzięciach fani wykorzystują zwiastuny, zrzuty ekranu i materiały, które wyciekły, aby „odwzorować” i oszacować, jak może wyglądać mapa konkretnej gry. Taki projekt został zrealizowany dla GTA V, a mapa stworzona przez fanów była bardzo zbliżona rozmiarem i układem do prawdziwej.

Czytaj też: GTA 6: Tak będzie wyglądać gra Rockstar Games? Legendarny wyciek zaszokował Internet

Mapa GTA VI będzie większa od cztery z pięciu najmniejszych krajów na świecie

Mapa jest w stanie ciągłego udoskonalania, w miarę jak fani dostają w swoje ręce bardziej odpowiednie materiały – i prawdopodobnie zmieni się ponownie po opublikowaniu drugiego zwiastuna.

W najnowszej wersji zaangażowani próbowali wykazać, jak ogromna jest ta mapa, pisząc: „Mapa GTA VI będzie większa niż cztery z pięciu najmniejszych krajów na świecie razem wziętych”.

Te kraje to Nauru o powierzchni 21 km², San Marino (61,2 km²) Monako (2,08 km²) i Watykan (0,44 km²).

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie projekt fanów, który może, ale nie musi mieć odzwierciedlenia w finalnej produkcji Rockstar Games, ale hej, jest to fajny projekt do obserwacji, jeśli posiadasz trochę dystansu do całej otoczki związanej z Grand Theft Auto VI.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 10
Postać na obrazku to:
GTA Big Smoke