GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6. Wyciekł godzinny gameplay z gry! Poruszył fanów Rockstar Games

2024-06-16 17:22

Fani Grand Theft Auto VI nie przestają szukać nowych informacji o grze Rockstar Games. Jak wiemy, deweloperzy zmagali się na początku 2024 r. z masą wycieków, które w większość z nich zostały już usunięte. Co ciekawe, jeden z fanów dokopał się do godzinnego gameplay'u z gry.

GTA VI na godzinnym materiale z rozgrywki

Fani Grand Theft Auto VI triumfalnie cieszą się z kolejnej fantastycznej wygranej, czyli odnalezienia ponad godzinnego nagrania z rozgrywki, który wyciekł jakiś czas temu. Ten był wielokrotnie usuwany, ale ponownie jest on dostępny w jednym miejscu, aby móc dokładniej przyjrzeć się temu, co zaoferują nam twórcy.

Czytaj też: GTA 6: Nowe nawiązania do Grand Theft Auto V odkryte w zwiastunie! Wielki powrót zagadek?

Dziękujemy za udostępnienie. Te pliki zostały zniszczone w każdym miejscu, gdzie próbowałem je znaleźć.” - komentuje jeden z użytkowników Reddita.

Rockstar Games nadal ciężko pracuje, aby duża część nowej gry pozostała tajemnicą. To trudne zadanie, biorąc pod uwagę, jak liczne są wycieki i sama dociekliwość fanów serii Grand Theft Auto.

W każdym razie, kiedy już obejrzysz cały materiał z rozgrywki, możesz dołączyć do innych fanów i dać się zwieść krążącym wokół drugiego zwiastuna szalonych teorii. Moglibyśmy udawać, że wkrótce się to uspokoi, ale drogi czytelniku, byłoby to kłamstwem.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 10
Postać na obrazku to:
GTA Big Smoke