GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: Wyciekła fabuła gry! Znamy początek kampanii fabularnej. Winnym pracownik Rockstar

2024-06-20 7:28

Pierwszy oficjalny zwastun Grand Theft Auto VI nie 'ukrył się w sieci' do czasu swojej premiery, 5 grudnia godziny 15:00, więc nie powinien dziwić nas fakt, że również o wiele szybciej wyciekł cały zarys historii fabularnej! Ten rzekomo pojawił się już miesiąc temu i wydaje się potwierdzony przez pracownika Rockstar, Adina Rossa.

Rockstar w końcu wypuścił długo oczekiwany zwiastun GTA 6, który wyciekł na Twittera na kilka godzin przed planowaną premierą. Spotykamy w nim Vice City, nową bohaterkę Lucię i fragmenty historii GTA 6. Kilka minut po premierze zwiastuna streamer Kick, Adin Ross, oświadczył, że pojawia się w grze i wystąpi w drugim zwiastunie. Co ciekawe, to nie wszystko, co streamer miał wspólnego z GTA 6. Kilka miesięcy temu Ross miał gościa na swoim kanale Kick, który twierdził, że jest pracownikiem Rockstar i ujawnił, jak twierdzili, informacje na temat historii GTA 6. Teraz gdy pokazano zwiastun, niektóre udostępnione przez nich informacje wydają się pokrywać z tym, co pokazał nam Rockstar.

Znamy całą historię GTA VI?

Rzekomy pracownik Rockstar zaczął od ujawnienia, że Lucia będzie „główną bohaterką” i że w pewnym momencie trafi do więzienia. Biorąc pod uwagę jej główną rolę w zwiastunie, można śmiało założyć, że zajmie centralne miejsce i zostanie pokazana w więziennym stroju podczas spotkania z kuratorem.

„W zasadzie będzie miała dziecko, które porzuci w delikatesach, bo pójdzie napadać na bank” – twierdzi rzekomy pracownik Rockstar. „Wtedy zostanie aresztowana i pójdzie do więzienia”.

Zbiega się to z innym wyciekiem, pierwotnie opublikowanym na Reddicie, w którym twierdzono, że Lucia będzie miała dziecko. Byłaby to pierwsza postać dziecięca pojawiająca się w serii GTA.

„Gra zacznie się tak naprawdę od jej pobytu w więzieniu, a ty będziesz musiał z niego uciec” – zakończył rzekomy pracownik Rockstar Games.

Należy to oczywiście traktować z dużym dystansem, jak ma to miejsce w przypadku większości wycieków z GTA 6. Nie przeprowadzono żadnej weryfikacji, czy ta osoba rzeczywiście jest lub była pracownikiem Rockstar.

Świąteczne Miasteczko z Jarmarkiem w Rzeszowie

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?