GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 zapewni ponad 100 lokacji do zwiedzenia! Wyciek mapy potwierdza konkrety

2024-06-03 7:37

Grand Theft Auto VI nadal króluje na Reddicie oraz podbija serca fanów, którzy nieustannie oczekują drugiego zwiastuna, a następnie ogłoszonia daty premiery przez Rockstar Games. W międzyczasie trzeba jednak czymś zająć myśli... Fani mają na to kilka pomysłów.

GTA VI z ogromną mapą i wieloma lokalizacjami

Sądząc po pierwszym oficjalnym zwiastunie i setkach przecieków ujawnionych na przestrzeni ostatnich lat, można śmiało założyć, że mapa GTA VI będzie ogromna, jeszcze większa niż ta z Red Dead Redemption 2. Spekuluje się, że zainspirowanej Miami, a dokładniej Florydzie pojawią się nie tylko niezliczone miasta, ale także okoliczne obszary, w tym Keys (Gator Keys), obszary górskie, porty i nie tylko.

Czytaj też: GTA 6: Tommy Vercetti z Vice City odnaleziony w najnowszej grze Rockstar Games! Fani oszaleli

Jeden z użytkowników r/GTA6 sporządził listę wszystkich dotychczasowych faktów, co z kolei równa się ogromnej mapie do odkrycia. „Wszyscy wiemy, że akcja tej gry będzie rozgrywać się na Florydzie. Wiele osób nie wie, że w grze pojawią się sąsiednie stany, a nawet ich części. Głównie Georgia” – napisał.

Chociaż mapa nie została jeszcze potwierdzona ani w pełni pokazana przez Rockstar, fakty się sumują. Najnowsza gra studia będzie największą jak dotąd i możemy spodziewać się, że wyprzedzi poprzednie odsłony Grand Theft Auto i Red Dead Redemption.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?