GTA VI

i

Autor: pixground https://www.pixground.com/gta-6-4k-wallpaper/

GTA VI

GTA VI — gdzie rozgrywa się akcja gry? Szczegóły Vice City i mapy Leonida inspirowanej Florydą

2023-12-05 8:55

Wreszcie fani serii Grand Theft Auto VI mogli spojrzeć na długo wyczekiwaną grę. Rockstar Games udostępniło, co ciekawe, przedwcześnie swój trailer przez przecieki na Twitterze i TikToku. Jeśli nie wiecie dokładnie, gdzie będzie rozgrywać się akcja GTA VI i czym zaskoczy nas nowa mapa Leonida, to spieszymy z wyjaśnieniem!

Spis treści

  1. Gdzie rozgrywa się akcja GTA 6?
  2. Szczegóły mapy Leonida w GTA VI

Dziesięć lat po wydaniu GTA 5 zbliża się wreszcie jego długo oczekiwania kontynuacja. Dokładnie 5 grudnia ujawniono, że GTA 6 zostanie wydane w 2025 roku za sprawą zwiastuna, który dogłębnie przeanalizowaliśmy. Choć do tego czasu jeszcze daleko, wiemy już sporo na temat kontynuacji. Od platform, na których zostanie wydana, po wstępne szczegóły dotyczące głównego bohatera. Co więcej, komunikat prasowy wkrótce potwierdził także lokalizację długo oczekiwanej gry. Gdzie dokładnie rozgrywa się akcja GTA 6? Jakich atrakcji można się spodziewać w najnowszej odsłonie kultowej serii Rockstar? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Czytaj też: GTA VI — Znamy zarys całej historii fabularnej! Wszystko rozpocznie się od akcji w więzieniu?

Gdzie rozgrywa się akcja GTA 6?

Akcja GTA 6 oficjalnie rozgrywa się w fikcyjnym mieście Leonida. Ta rozległa lokalizacja, najwyraźniej położona na Florydzie, zapewnia wszystko, od „przesiąkniętych neonami ulic” ukochanego Vice City po bardziej wiejskie obszary w pobliżu nabrzeża.

Pozornie akcja rozgrywa się w obecnych czasach, a w zwiastunie widać mnóstwo nowoczesnych innowacji. Leonida sprawia wrażenie państwa pełnego niedoszłych wpływowych osób w mediach społecznościowych, początkujących gangsterów, wieśniaków i wszystkiego pomiędzy.

Czytaj też: GTA VI — wszystkie ukryte ciekawostki w zwiastunie. Odniesienia do Vice City i historie z Florydy

Szczegóły mapy Leonida w GTA VI

Z pierwszego spojrzenia na grę w akcji po jej zwiastunie jasno wynika, że Leonida ma mnóstwo rzeczy, które zapewnią graczom rozrywkę na długie godziny. Tory wyścigowe, kluby ze striptizem, gęsto zaludnione plaże i drapacze chmur zaopatrzą stan w mnóstwo wspaniałych rzeczy do zobaczenia. Rockstar Games zadbało nawet o specjalne miejsca do spotkań na dachach.

Zauważyliśmy także znaki drogowe, szczególnie te prowadzące do lotniska Vice City. Chociaż na razie nie jest jasne, czy będą dostępne inne stany, które można odwiedzić, wiemy przynajmniej, że samoloty będą w pełni wykorzystywane. Dodatkowo wiemy na pewno, że Leonida może poszczycić się co najmniej jednym lotniskiem.

Mans Zelmerlow w Polsce

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?