To ciekawe!

Gwiazda Gry o Tron jest znowu singlem! Rozstał się z żoną po prawie 20 latach!

2024-07-10 11:40

Pamiętamy go miedzy innymi z "Diuny", "Aquamana" i "Gry o Tron", jest jednym z najpopularniejszych aktorów ostatnich lat i na powodzenie u kobiet z pewnością nie będzie mógł narzekać! Jason Mamoa oficjalnie rozwiódł się i znów jest singlem! W związku z Lisą Bonet był 19 lat.

Podzieliły ich ,,różnice nie do pogodzenia". Jason Mamoa w wieku 44 lat znów jest singlem. Według informacji magazynu "People", rozwód aktora z wieloletnią partnerką Lisa Bonet, został przyznany bez orzekania o winie. Para zrzekła się alimentów w związku ze wcześniejszym podziałem majątku. Ex-małżonkowie zadecydowali, że kosztami utrzymania dzieci podzielą się między sobą. Ponadto wystosowali oficjalne oświadczenie. Uczucie pary miało wygasnąć w 2022 roku, jednak starali się wciąż walczyć, a cały świat trzymał za nich kciuki.

"Miłość między nami trwa, ewoluuje w sposób, w jaki pragnie być poznana i przeżywana. Uwalniamy siebie nawzajem, abyśmy mogli być tym, kim uczymy się być."

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Jason Maomoa i Lisa Benet rozstali się

Jason Mamoa znany jest ze swoich ról między innymi jako Khal Drogo w grze o Tron. Wcielił się również w postać Aquamana. Jego była zona również jest aktorką i reżyserka. Dla Lisy było to drugie małżeństwo. Wcześniej była zona Lenny'ego Kravitza. Para ma córkę, Zoë Kravitz. Lisa jest również starsza od Jasona. Aktorka ma 56 lat. Córka Jasona i Lisy ma na imię Lola, a ich syn Nakoa-Wolf.

Diuna QUIZ: Sprawdź, jak dobrze znasz uniwersum stworzone przez Franka Herberta

Pytanie 1 z 11
Jaką planetę zajmują Atrydzi na początku Diuny?