Harry Potter

Harry Potter Afternoon Tea Mag - nowa książka kucharska dla fanów. Mamy zdjęcia ze środka!

2024-06-17 9:56

Nowa książka dla fanów Harry'ego Pottera właśnie trafiła do sprzedaży! Harry Potter Afternoon Tea Mag to przepyszny kubeczek angielskiej herbatki, który oczaruje wszystkich fanów świata magii. Z pomocą publikacji urządzicie idealne popołudniowe spotkanie rodem ze świata czarów! My książkę już mamy i chętnie pokażemy wam, co znajdziecie w środku!

Poczuj się jak Dolores dzięki Harry Potter Afternoon Tea Mag! Autorami książki są Veronica Hinke, Jody Revenson. Czeka na was ponad 50 przepisów od „Lawendowego ciasta Lavender Brown” po „Wróżbiarską herbatę profesor Trelawney”. W środku prócz przepisów znajdziecie jeszcze kolorowe fotografie z filmów i ciekawski zza kulis filmów o Harrym Potterze i Fantastycznych Zwierzętach. Krok po kroku dowiecie się, w jaki sposób przygotować idealną herbatkę i mini przyjęcie rodem ze świata magii!

Zobacz też: LEGO Harry Potter z niesamowitym zestawem szkoły Durmstrang i Mandragory. Premiera w 2024

Harry Potter Afternoon Tea Mag - co znajdziemy w środku?

Książka podzielona jest na działy tematyczne, by łatwiej było nam znaleźć nasze ulubione przepisy. Nie jest to jednak zwykła książka kucharska. Prócz przepisu znajdziemy w niej naprawdę wiele ciekawostek z filmów i przepiękne, magiczne zdjęcia. Więcej możecie zobaczyć w poniższej galerii!

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Harry Potter Afternoon Tea Mag - kiedy premiera po polsku?

Na ten moment książka Harry Potter Afternoon Tea Mag dostępna jest jedynie w języku angielskim. Cieszy się jednak na tyle dużą popularnością, że z pewnością niebawem będziemy mogli cieszyć się jej wersją przetłumaczoną. Ale już teraz możecie zamówić ją w sieci właśnie w ojczystym języku Harry'ego! Cena? Od 80 do 120 złotych.

Harry Potter QUIZ. Drugie imiona bohaterów! Pamiętasz wszystkie?

Pytanie 1 z 9
Tom Riddle miał na drugię imię:
Listen on Spreaker.