Harry Potter

i

Autor: AKPA

Harry Potter

Harry Potter bez efektów specjalnych! Można pęknąć ze śmiechu! [WIDEO]

2024-06-11 21:52

Filmowe wersje historii Harry'ego Pottera to prawdziwy hit, który po dziś dzień wszyscy oglądają z prawdziwą przyjemnością. To co dzieje się na ekranie, nie raz i nie dwa potrafi po prostu wbić nas w fotel! Ale trzeba przyznać... na planie nie zawsze wyglądało to tak imponująco. Zobaczcie ujęcia z filmy Harry Potter i Insygnia Śmierci bez efektów specjalnych!

Harry Potter i Insygnia Śmierci to wyjątkowy film, który pozwala nam poczuć się prawie tak, jakbyśmy sami byli w Hogwarcie i brali udział w bitwie o Hogwart. Na ekrany kin produkcja trafiła w 2011. Brytyjski film fantasy w reżyserii Davida Yatesa na podstawie powieści J.K. Rowling to jedna z tych produkcji, do których po latach wciąż chętnie wracamy. Zastawialiście się jednak kiedyś, jak mógłby wyglądać bez efektów specjalnych, które nałożono? Teraz możecie to zobaczyć w specjalnym wideo zza kulis!

Pomorskie. Odwiedziłam knajpę Harry'ego Pottera w Gdańsku

Tak wygląda Harry Potter bez efektów specjalnych!

Nie da się ukryć, że zanim dodano efekty specjalne do filmu, to aktorzy musieli prawdziwie się postarać i zachować mistrzowską powagę. Szczególnie trudne były z pewnością sceny walki w Bitwie o Hogwart, gdzie kamery jednocześnie śledziły kilka osób. Wideo bez efektów specjalnych możecie zobaczyć poniżej! Uwaga! Momentami można się głośno roześmiać, więc nie zalecamy odtwarzania filmu w szkole lub pracy!

Harry Potter, Opowieści z Narnii czy Igrzyska Śmierci? Z której serii pochodzi ten cytat? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Zawiedzione nadzieje rodzą wielki ból.
Listen on Spreaker.