Harry Potter. Brutalna scena, którą usunięto z ostatniego filmu! Dzieci mogłyby płakać!

i

Autor: LILO/SIPA/EAST NEWS Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter. Brutalna scena, którą usunięto z ostatniego filmu! Dzieci mogłyby płakać!

2024-02-20 14:01

Harry Potter to seria książek i filmów, które uwielbiają dorośli, nastolatkowie i dzieci. Z każdym tomem i każdym filmem, ta opowieść jest coraz bardziej mroczna. Dzięki temu czytelnik dorastał razem z książką i był stopniowo przygotowany na to, co ma się wydarzyć. Ale okazuje się, że jedna ze scen była tak brutalna, że trzeba było usunąć ja z filmu, mimo iż została nakręcona i miała duże znaczenie dla postaci!

Usunięte sceny w filmach z serii 'Harry Potter', to coś, co fascynuje fanów od bardzo dawana. O niektórych, jak ta, gdzie uczniowie śpiewali hymn szkoły lub ta, w której Dudley i Harry żegnają się na zawsze, już pisaliśmy. Jak się okazuje, dwie części Insygniów Śmierci zostały bardzo mocno okrojone z pierwotnego scenariusza. W filmie miała pojawić się między innymi ciotka Petunia i porozmawiać z Harrym o jego matce. Ale to nie wszystko! Jedna ze scen była niezwykle brutalna, a dotyczyła Rona i Harry'ego. Być może zdecydowano się na jej wycięcie ze względu na bezpieczeństwo młodych widzów. Uwaga! Nie każdy powinien to oglądać!

Lewandowski rapuje z Quebonafide!

Harry Potter: brutalna scena, którą usunięto z filmu

Czy Harry, Ron i Hermiona zawsze byli tylko dobrymi? W jednej ze scen usuniętych z Insygniów Śmierci możemy zobaczyć, jak Wybraniec i jego najlepszy przyjaciel polują na królika za pomocą czarów. W biedne, uciekające zwierzę ciskają zaklęcia. Następnie zabawiają się w ten sam sposób, między sobą, aż Ron strzela tak blisko Harry'ego, że stwarza poważne niebezpieczeństwo. Najpewniej miało to za zadanie pokazać, że Ron zaczyna być opętany przez jeden z horkruksów - medalion. Mimo wszystko Chłopiec Który Przeżył próbujący zamordować niewinne zwierzę, jakoś nie pasuje do całego obrazu bohatera. No i jakiego chciał użyć zaklęcia? Scenę możecie zobaczyć w poniższym wideo od 3.36 minuty.

Harry Potter - QUIZ z zaklęć. Czy znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi zaklęcie sprzątające?