harry potter

i

Autor: YouTube/screen

Harry Potter

Harry Potter i Kamień Filozoficzny QUIZ. Jak dobrze pamietasz pierwszą część sagi?

2024-06-24 10:58

Harry Potter i Kamień Filozoficzny to książka, która sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy na świecie! Kolejne pokolenia zakochują się w przygodach młodego czarodzieja. A czy wy pamiętacie jak to wszystko się zaczęło? Sprawdźcie swoją wiedzę dotyczącą pierwszej części historii Chłopca Który Przeżył w specjalnym quizie!

Harry Potter i Kamień Filozoficzny” (tytuł oryginalny: Harry Potter and the Philosopher's Stone), to debiutancka powieść z kultowej serii J.K. Rowling, która urzekła miliardy czytelników na całym świecie. Powieść została napisana w latach 1990–1995 w Wielkiej Brytanii i Portugalii. Harry Potter to nie jest książka tylko dla młodego odbiorcy, chociaż to historia o nastolatkach, szkole magii i walce ze złem. W pierwszym tomie poznajemy wielu bohaterów, którzy pozostali z nami przez kolejne tomy.

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

Harry Potter i Kamień Filozoficzny. QUIZ

Jesteście wielkimi fanami Harry'ego Pottera? Poniżej znajdziecie nasz quiz wiedzy z pierwszej części przygód młodego czarodzieja. Wystarczy, że odpowiecie na 10 pytań - powodzenia!

Harry Potter i Kamień Filozoficzny. QUIZ. Jak dobrze pamietasz pierwszą część sagi?

Pytanie 1 z 10
Jakiego koloru był słynny parasol Hagrida?