J.K. Rowling prowokuje internautów. Tak odpowiedziała na bojkot serialowego “Harry’ego Pottera”

i

Autor: AKPA; Warner Bros. Pictures J.K. Rowling prowokuje internautów. Tak odpowiedziała na bojkot serialowego “Harry’ego Pottera”

Książki

Harry Potter. Ile kosztuje autograf J.K.Rowling? Suma zwala z nóg!

2024-06-14 9:21

5 664,55 złotych - to jedna z najniższych cen autografu J.K.Rowling na ebay. Chociaż 'mama Harry'ego Pottera' wciąż żyje i wydaje nowe powieści, to nie tak łatwo zdobyć lub kupić coś, co podpisała własnoręcznie. Niektóry kwoty po prostu zwalają z nóg.

J.K.Rowling, to autorka serii książek o Harrym Potterze, która podbiła świat. Urodziła się 31 lipca 1965 w Chipping Sodbury. Pierwsza część Harry'ego Pottera została napisana przez J.K. Rowling w 1997 roku. Polskie wydanie trafiło jednak do księgarni dopiero w roku 2000. W ostatnich latach pojawił się jej dwie książki dedykowane młodszym dzieciom - Gwiazdkowy Prosiaczek i Ikabog.

W czerwcu 2020 roku jej fani ostali jednak podzieleni, przez słowa które wtedy wypowiedziała: Jeżeli płeć nie istnieje, nie istnieje również pociąg do osób tej samej płci. Jeśli płeć nie istnieje, rzeczywistość kobiet na całym świecie zostaje wymazana.

Mimo to, zdobycie autografu autorki wciąż jest niemal niemożliwe!

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Ile kosztuje autograf Rowling?

Za kopię autografu wydrukowaną na zdjęciu lub klimatycznej karcie zapłacimy od 63,58 zł do 106,00 złotych. Zwykła, podpisana przez J.K.Rowling kartka kosztuje około 3 500 - 5000 złotych. Plakaty znajdziemy w cenie od 5 000 do nawet 10 000 złotych za sztukę. Prawdziwie drogie są natomiast egzemplarze książek. Specjalna edycja Baśni Barda Beedle z autografem autorki kosztuje obecnie ponad 64 000 złotych. To już cena całkiem przyzwoitego auta. Taniej znajdziemy egzemplarze książek, które podpisała obsada filmu. To koszt około 4 000 złotych.

Harry Potter Quiz - jakiego patronusa mógłbyś wyczarować?

Pytanie 1 z 10
Możesz wybrać jedną ścieżkę. Idziesz...