Harry Potter QUIZ. Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff czy Ravenclaw? Do którego domu w Hogwarcie byś trafił? Wkładaj Tiarę Przydziału!

i

Autor: AI bing.com Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter QUIZ. Jesteś Gryfonem? Tylko Hermiona zdobędzie 10/10

2024-06-13 7:24

Każdy z młodych adeptów Magii i Czarodziejstwa marzył o tym, aby móc być częścią szkoły Hogwart, która od zarania dziejów kształciła najlepszych czarodziejów. Jednak zanim zostaliście przydzieleni do jednego z domów czekała na was Tiara Przydziału. Jeśli trafiliście do Gryffindoru, to z pewnością ten QUIZ nie powinien stanowić dla was żadnego wyzwania!

Harry Potter to wspaniała podróż, która zaczyna się od najważniejszego miejsca dla każdego czarodzieja, czyli szkoły Hogwart. To właśnie tam młodzi adepci magii mogli kształcić swoje umiejętności, aby następnie spełniać się w roli nauczyciela, sekretarza w ministerstwie magii, czy Aurora. Zanim jednak na dobre rozpocznie się wasza przygoda ze światem magii, Tiara Przydziału musiała określić, do jakiego domu was przydzielić. Jeśli znaleźliście się właśnie tutaj, to zdecydowanie musi być to Gryffindor! Czy jesteście prawdziwymi Gryfonami? Czas na QUIZ.

Sprawdź też inne nasze Harry Potter QUIZ:

Parking automatyczny w Katowicach - jak z niego korzystać? Film instruktażowy.

Harry Potter QUIZ: Sprawdź, czy jesteś prawdziwym Gryfonem

Pytanie 1 z 9
Kto był założycielem Gryffindoru?