Slytherin

i

Autor: harrypotterWiki

Harry Potter

Harry Potter QUIZ. Jesteś Ślizgonem? Tylko Draco Malfoy zdobędzie 10/10

2024-06-16 18:35

Każdy z młodych adeptów Magii i Czarodziejstwa marzył o tym, aby móc być częścią szkoły Hogwart, która od zarania dziejów kształciła najlepszych czarodziejów. Jednak zanim zostaliście przydzieleni do jednego z domów czekała na was Tiara Przydziału. Jeśli trafiliście do Slytherinu, to z pewnością ten QUIZ nie powinien stanowić dla was żadnego wyzwania!

Harry Potter to wspaniała podróż, która zaczyna się od najważniejszego miejsca dla każdego czarodzieja, czyli szkoły Hogwart. To właśnie tam młodzi adepci magii mogli kształcić swoje umiejętności, aby następnie spełniać się w roli nauczyciela, sekretarza w ministerstwie magii, czy Aurora. Zanim jednak na dobre rozpocznie się wasza przygoda ze światem magii, Tiara Przydziału musiała określić, do jakiego domu was przydzielić. Jeśli znaleźliście się właśnie tutaj, to zdecydowanie musi być to Slytherin! Czy jesteście prawdziwymi Ślizgonami? Czas na QUIZ.

Czytaj też: Harry Potter. QUIZ! Sprawdź, czy jesteś prawdziwym Gryfonem lub Harry Potter. QUIZ! Sprawdź, czy jesteś prawdziwym Krukonem

Sprawdź też inne nasze Harry Potter QUIZ:

Harry Potter QUIZ: Sprawdź, czy jesteś prawdziwym Ślizgonem

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się dormitorium ślizgonów?
Nie żyje Maciej Damięcki. Aktor "M jak miłość" miał 79 lat