Harry Potter QUIZ. ZAKLĘCIA! Jak dobrze pamiętasz te czary i uroki? Wstyd nie mieć 50%!

i

Autor: LILO/SIPA/EAST NEWS Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter QUIZ. ZAKLĘCIA! Jak dobrze pamiętasz te czary i uroki? Wstyd nie mieć 50%!

2024-04-23 7:58

Harry Potter i jego magiczny świat od wielu lat nieprzerwanie cieszą się ogromną popularnością. Uważacie się za jednego ze specjalistów w dziedzinie magii? Dalej czekacie na swój list z Hogwartu i nauczyliście się już wszystkich zaklęć? No to czas sprawdzić swoją wiedzę! Przygotowaliśmy dla was wyjątkowy quiz!

Harry Potter - QUIZ z zaklęć. Czy znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi zaklęcie sprzątające?

Myślisz, że umarli, których kochaliśmy, naprawdę nas opuszczają? Myślisz, że nie przypominamy sobie ich najdokładniej w momentach wielkiego zagrożenia? Twój ojciec żyje w tobie, Harry, i ujawnia się najwyraźniej, kiedy go potrzebujesz. Bo jak inaczej mógłbyś wyczarować tego właśnie patronusa?

- J.K. Rowling, Harry Potter i więzień Azkabanu

Hogwart to szkoła magii i czarodziejstwa, która położona jest w Wielkiej Brytanii. Jej uczniowie zgłębiają tajniki magii, uczą się rzucania zaklęć i warzenia eliksirów. Tak przynajmniej jest w świecie, który opisała J.K.Rowling w swojej serii książek o Harry'm Potterze. Chcielibyście się do niego przenieść? Możemy wam ociupinkę pomóc. Na kilka chwil wasze myśli pobiegną prosto do ksiąg pełnych zaklęć, gdy zaczniecie wypełniać nasz quiz. Sprawdźcie, czy jesteście mistrzami magicznej wiedzy i znacie wszystkie zaklęcia z Harry'ego Pottera!

Top 5 najseksowniejszych postaci z gier komputerowych
Listen on Spreaker.

Rozwiąż inny quiz o Harrym Potterze: