Harry Potter - jak się zmienił?

i

Autor: YouTube/@Na Gałęzi

Harry Potter

Harry Potter. Tak wyglądałby film o Huncwotach. Zakochacie się z miejsca!

2024-06-12 22:45

Harry Potter doczeka się swojego własnego serialu dzięki HBO. Fani jednak chcieliby poznać również te historie, które jeszcze nie zostały opowiadane. Prawdziwym hitem byłby zatem film lub serial, który opowiada o losach książkowych huncwotów - Lunatyka, Glizdogona, Łapy i Rogacza. Fanowski zwiastun takiej produkcji można już zobaczyć w sieci!

„Panowie Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz,

Zawsze uczynni doradcy Czarodziejskich Psotników

Mają zaszczyt przedstawić

MAPĘ HUNCWOTÓW”

Taki napis mógł przeczytać ten, kto znał tajne hasło do odczytania tajemniczej mapy, którą Harry dostał od bliźniaków w książce Harry Potter i więzień Azkabanu. Twórcami artefaktu była czwórka przyjaciół z Gryffindoru - Jamesa Pottera, Syriusza Blacka, Remusa Lupina i Petera Pettigrew. Wszyscy uczęszczali do Hogwartu w latach 1971-1978 i razem odkrywali jego sekrety. Udało im się dzięki temu poznać wszystkie tajne przejścia w zamku. Jako niezwykle figlarni, lecz również bardzo uzdolnieni uczniowie, poradzili sobie nawet z opanowaniem niezwykle trudnej sztuki. Byli animagami, czarodziejami, którzy potrafią przybrać zwierzęce postacie. Dotyczyło to trójki z nich, bo Lunatyk, jak wiedzą wszyscy fani serii o Chłopcu Który Przeżył, był wilkołakiem. Dzięki temu, że potrafili się przemieniać, chłopcy mogli panować nad potworem i wspólnie w czasie pełni włóczyli się po okolic. Harry w porównaniu ze swoim ojcem był wiec prawdziwym aniołkiem!

Diuna 2 to nie wszystko! 5 filmów dla fanów, które musicie obejrzeć w 2024 roku!

Harry Potter. Tak wyglądałby film o Huncwotach

Chociaż na zekranizowanie tej historii nie można liczyć w najbliższym czasie, to fani nie mogli sobie odmówić i przygotowali własny, fanowski zwiastun filmu, który mógłby powstać w oparciu o przygody legendarnych psotników. Powstał on oczywiście ze sklejki kilku innych produkcji, jednak wygląda bardzo interesująco. Jesteście ciekawi? Możecie zobaczyć go poniżej! Nie da się ukryć, że wygląda niesamowicie! A wy kogo obsadzilibyście w rolach głównych?

Harry Potter Quiz. Jakiego przedmiotu mógłbyś uczyć w Hogwarcie?

Pytanie 1 z 10
W drużynie quidditcha byłbyś:
Listen on Spreaker.