Harry Potter i Insygnia Śmierci Część II

i

Autor: TVN / Warner Bros

Harry Potter

Harry Potter. TOP 5 aktorów z filmów, którzy niesamowicie śpiewają! Emma Watson nie załapała się na listę!

2024-06-24 11:24

Nie jest dla nikogo niespodzianką, że wielu aktorów potrafi śpiewać. Dotyczy to również tych, których mogliśmy podziwiać w filmach, które powstały na podstawie książek J.K.Rowling. Ale z pewnością nie spodziewaliście się, że niektórzy są wprost fenomenalni i mogliby spokojnie zrobić muzyczną karierę! Oto nasza lista.

Nie każdy aktor potrafi śpiewać, wielu jednak robi to wprost fenomenalnie. Dobrze znają talent Emmy Watson ci, którzy widzieli film Piękna i Bestia, gdzie dawna Hermiona wcieliła się w Bellę. Ale nie tylko ona została obdarzona słuchem muzycznym. W obsadzie Harry'ego Pottera znalazło się wielu, bardzo zdolnych aktorów. Wśród nich jest między innymi Emma Thompson (Sybilla Trelawney), którą również mogliśmy usłyszeć w Pięknej i Bestii, gdzie wcieliła się w postać Pani Imbryk. Kto jeszcze potrafi śpiewać? Zobaczcie naszą TOP 5!

Zobacz też: Harry Potter. Kiedy obchodzą urodziny postacie z książek? Znamy dokładne daty! [LISTA]

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Harry Potter. TOP 5 aktorów z filmów, którzy niesamowicie śpiewają!

Timothy Spall - TOP 5

Timothy Spall nie kojarzy się widzom Harry'ego Pottera zbyt dobrze. W końcu to on zagrał Petera Pettigrew, który odpowiedzialny jest za śmierć rodziców Harry'ego. Ale możecie go oglądać również w wielu dużo przyjemniejszych kreacjach filmowych. A jego głos... jest niesamowity!

Imelda Staunton- TOP 4

Imelda Staunton zagrała Dolores Umbridge, ale nie warto utożsamiać aktorki z tą rolą, bo ona sama... nienawidzi tej postaci! Aktorka jest również niezwykle utalentowana... Wokalnie.

Daniel Radcliffe - TOP 3

Daniel Radcliffe grając Harry'ego Pottera zapewnił sobie prawdziwie bajeczną karierę. Ale aktor nie chce być kojarzony jedynie z Chłopcem, który przeżył i mogliśmy zobaczyć go już w wielu świetnych rolach. Rozwija również swój talent wokalny.

Richard Harris - TOP 2

Richard Harris, który zagrał dyrektora Hogwartu w dwóch pierwszych filmach z serii, zmarł 25 października 2002. Był nie tylko niezwykle utalentowanym aktorem, lecz również wspaniałym piosenkarzem, a jego talentu będzie już zawsze brakować na tym świecie.

Helena Bonham Carter - TOP 1

Helena Bonham Carter to wybitna aktorka, którą świetnie znają nie tylko fani Bellatriks Lestrange. Możemy zobaczyć ją u boku Johnny'ego Deppa w wielu wspaniałych produkcjach Tima Burtona. Aktorka zaprezentowała w nich swój wyjątkowy talent wokalny!

Harry Potter QUIZ. Jak dobrze znasz profesorów Hogwartu?

Pytanie 1 z 11
Jak długo Snape prowadził zajęcia z Obrony przed czarną magią?
Listen on Spreaker.