Harry Potter. Usunięta scena z Insygniów Śmierci byłaby hitem! Wasz też rozbawi!

i

Autor: Harry Potter oficjalny plakat Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter. Usunięta scena z Insygniów Śmierci byłaby hitem! Was też rozbawi!

2024-06-23 8:17

Bitwa o Hogwart miała miejsce 2 maja 1998 roku. Uczniowie, nauczyciele i Zakon Feniksa stawili czoła siłom Lorda Voldemorta i wspólnie pokonali potęgę śmierciożerców. Ale nie udałoby się to, gdyby nie kilku najważniejszych bohaterów. Wśród nich był Neville Longbottom! To właśnie jego zobaczymy w usuniętej z filmu scenie!

Harry Potter i Insygnia Śmierci to 7 książka o młodym czarodzieju. By ją zekranizować podzielono wydarzenia na dwie części. Tym razem do  Hogwartu wracamy dopiero na ostateczną bitwę dobra ze złem. Uczniowie i nauczyciele postanawiają wspólnie walczyć otwarcie przeciwko Voldemortowi w nadziei, że Harry ma plan, który pozwoli pokonać najpotężniejszego czarnoksiężnika w historii. I rzeczywiście, niebawem się to uda! Zanim jednak Harry odnajdzie horkruksa, szkoła musi zostać odpowiednio przygotowana. Nakręcono kilka scen, które prezentują w jaki sposób tworzono magiczne zabezpieczenia przeciwko śmierciożercom. Jedna z nich została usunięta, a z pewnością się wam spodoba!

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Harry Potter. Usunięta scena z Insygniów Śmierci byłaby hitem! Wasz też rozbawi!

W tej scenie zobaczyć możemy jak Neville i Seamus Finnigan szykują się do wysadzenia szkolnego mostu. Armia szmalcowników i śmierciożerców próbuje przekroczyć tereny szkoły, jednak powstrzymuje ich zaklęcie... Resztą musicie po prostu zobaczyć sami! Wideo znajdziecie poniżej. Nie jest to jedyna scena, która musiała zostać skasowana. W filmie nie zobaczyliśmy między innymi pożegnania z Harry'ego z ciotką Petunią.

Harry Potter QUIZ. Rozpoznaj postać po części garderoby!

Pytanie 1 z 10
To należy do:
Harry Potter QUIZ. Rozpoznaj postać po części garderoby!