Harry Potter. Zobaczcie wspaniały Hogwart z LEGO! To istne dzieło sztuki!  [WIDEO]

i

Autor: AI bing.com Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter. Zobaczcie wspaniały Hogwart z LEGO! To istne dzieło sztuki! [WIDEO]

2024-04-14 8:00

Kochacie LEGO i Harry'ego Pottera? Z połączenia tych dwóch pasji powstawać mogą prawdziwie niesamowite rzeczy! Ta makieta Hogwartu jest tego najlepszym przykładem! Wygląda po prostu rewelacyjnie, a kosztować musiała wiele ciężkiej pracy w skupieniu!

LEGO Harry Potter, to klocki, których kolekcja wciąż się powiększa. Nowe zestawy LEGO Harry Potter pojawią się już w 2024 roku. Będą to miedzy innymi w drugiej połowie roku:

  • Sklepy Ollivandera i Madame Malkin
  • Zakazany las i Aragog
  • Figurka Hardodzioba
  • Hogwart: zajęcia z eliksirów
  • Nową Wielką salę w Hogwarcie

Kolekcjonerzy mogą więc już teraz zacierać ręce. A co zrobić, gdy uzbieramy już wszystkie? Poniższe wideo pokazuje, jaki niezwykły efekt można osiągnąć dzięki klockom i oczywiście wielu godzinom pracy!

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Harry Potter. Zobaczcie wspaniały Hogwart z LEGO

Stworzenie takiego dzieła sztuki to z pewnością nie była łatwa praca! Ten mini-Hogwart z klocków wygląda oszałamiająco. Możemy zobaczyć między innymi boisko do quidditcha, zakazany las, zamek, bramę wejściową, a nawet jezioro! Ta konstrukcja z pewnością zajęła twórcy wiele godzin. Niestety, nie każdy z nas będzie mógł sobie pozwolić na takie arcydzieło w domu, bo chociaż klocki dostępne są w sprzedaży, to jednak sama makieta Hogwartu zajmuje z pewnością ogrom miejsca!

Harry Potter QUIZ. Dopasuj imię postaci do nazwiska!

Pytanie 1 z 10
Jak miał na imię Grindelwald?