Witcher Netflix

i

Autor: Netflix

Wiedźmin

Henry Cavill zdradza, którą czarodziejkę z Wiedźmina zawsze wybiera. Yennefer czy Triss?

2024-02-08 7:44

Wiedźmin to uniwersum cieszące się ogromnym uznaniem na całym świecie, a świadczą o tym pozytywne recenzje, chociażby gier CD Projekt RED, komiksów, czy książek. Jedyną dzielącą fanów serii adaptacją powieści Andrzeja Sapkowskiego jest serial Wiedźmin, który mimo swoich wad i tak przyciągnął do siebie za sprawą Henry'ego Cavilla. Teraz gdy ten postanowił opuścić projekt, zdradza, którą miłość Geralta zawsze wybiera.

Choć fani zawsze mogą się spotkać, aby porozmawiać o fenomenalnych misjach, dobrze napisanych złoczyńcach i rozczarowaniu adaptacją aktorską Netflixa, istnieje rzecz, która dzieli ich jak nic innego, mianowicie Triss, czy Yennefer. Istnieją dwa obozy, zespół ciemnowłosej oraz czerwonowłosej czarodziejki. Podczas Wiedźmina 3 gracze mają możliwość wyboru, z kim Geralt nawiąże związek, i od tego czasu dyskusja nieustannie trwa. Do tej dyskusji dołączył sam do niedawny Biały Wilk z serialu Netflix.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris, Canis Majoris i Sirius. Wszystko, co wiemy o planach CD Projekt RED

Henry Cavill zdradza, że zawsze wybiera Yennefer

Do debaty postanowiła dołączyć gwiazda filmowa, Henry Cavill, który, jak wszyscy wiemy, jest wielkim fanem książek i gier wideo o Wiedźminie. Jego oddanie serialowi doprowadziło nawet do tego, że zagrał Geralta, co jest prawdopodobnie jedyną zaletą tej produkcji. Niestety Cavill oficjalnie opuścił obsadę i w sezonie 4 ma go zastąpić Liam Hemsworth.

Cavill wielokrotnie powtarzał, że kiedykolwiek odtwarza Wiedźmina 3 – a robi to regularnie – zawsze staje po stronie Drużyny Yennefer. Jego rozumowanie wykracza jednak poza zwykłe wybranie strony, ponieważ wierzy, że ta para jest dla siebie stworzona.

Zapytany w wywiadzie o swoją opinię Cavill powiedział: „Kiedy grałem w te gry, a zwłaszcza gdy czytałem książki [Sapkowskiego], zawsze w głębi Geralta czułem, że jest on pisany Yennefer. Wspaniałą rzeczą w grach jest to, że możesz robić, co chcesz, ale dla mnie – nawet w grach – wybieram Yennefer”.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris — Geralt powróci do gry. Zapowiada szef CD Projekt RED

Jego „donciu noł pamperap” nucili wszyscy. Tak dziś wygląda Danzel!

QUIZ wiedzy o Triss Merigold z Wiedźmina. Jak dobrze znasz członkinie Loży?

Pytanie 1 z 14
Triss jest założycielką "Loży Czarodziejek".