Jaką postacią z anime jesteś? QUIZ dla fanów!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Anime i manga

Jaką postacią z anime jesteś? QUIZ dla fanów!

Zastanawialiście się kiedyś, co by się stało, gdybyście odrodzili się w świecie anime? Jako kto? W jakim świecie? Tyle pytań! Teraz możecie się przekonać się o tym sami! Przygotowaliśmy dla Was klilka skrupulatnych pytań, z których każde jest związane z pewną postacią z anime! Odgadniesz naszych bohaterów, jeszcze zanim poznasz wynik?

QUIZ - Jaką postacią z anime jesteś? Dziesiątki różnorodnych postaci, setki publikacji i tysiące światów! Jest spośród kogo i czego wybierać. Na szczęście, wytypowaliśmy charakterystyczne grono postaci, z którymi można się utożsamić. W poniższym quizie przekonasz się kim jesteś i która z tych dziesiątek postaci w anime jest najbardziej zbliżona do Ciebie. Jeśli nie wiesz czy jesteś leniuchem, wojownikiem czy też samotnikiem w innym życiu - nie czekaj ani chwili dłużej! Ten QUIZ pomoże Ci odnaleźć odpowiedzi na Twoje pytania.

Czytaj też: Harry Spotter istnieje! Hit sezonu wiosennego w anime, to parodia jakiej jeszcze nie było! Co wiemy o Mashle?

[QUIZ] Jaką postacią z anime jesteś?

Pytanie 1 z 6
Gdybyś miał się odrodzić, to kim wolałbyś być?

Bleach - najnowszy sezon już dostępny! 

Osoby znające postać Kurosakiego Ichigo lub takie, które mają z nim więcej wspólnego, mogą śledzić jego losy w najnowszym sezonie anime "Bleach".

Lego kwiaty i inne najlepsze zestawy dla fanki klocków