Unicorns of Love Sexy Edition

League Of Legends

Jednorożce odsyłają Fresskowego i spółkę do domu. Dramaturgia w przedostatnim meczu ćwierćfinałów EMEA Masters

2023-04-20 9:48

Movistar Riders na czele z polakiem trzeciego dnia fazy play-off zawalczyło o wejście do półfinałów z byłymi mistrzami Prime League. Unicorns of Love SE spotkanie BO5 rozpoczęli fenomenalnie, ale swój powrót rozpoczęli Bartłomiej "Fresskowy" Przewoźnik i spółka, doprowadzając do prawdziwego thrilleru.

Rozgrywka 1

Pojedynek numer jeden otworzył się dla Movistar Riders niemalże idealnie, ponieważ 7 zdobytych eliminacji w early-game mocno wysunęło ich na prowadzenie. Pewni swoich możliwości w 22-minucie ruszyli na bazę rywala, ale Unicorns of Love SE nie co, że było w stanie się wybronić, to jeszcze zdołali przejąć inicjatywę za sprawą paru udanych teamfight'ów. Ewidentnie zmieszana drużyna polaka straciła kontrolę nad wydarzeniami na Summoner Rift i w 30-minucie wywieszają białą flagę.

Rozgrywka 2

W drugim meczu inicjatywę od samego początku przejęli Iwan "Venour" Skorikov i spółka, którzy za sprawą szybko wyłapanych zabójstw byli w stanie bez stresu poruszać się po Summoners Rift. Zauważalna różnica 2-tysięcy w złocie po zaledwie 6-minutach gry zepchnęła Movistar Riders do głębokiej defensywy. Pomimo prób podjęcia rywalizacji to nieuniknione nadeszło jeszcze szybciej niż w przypadku pierwszej mapy. Z bilansem 2-0 niemiecki zespół przystępował do trzech match point'ów.

Rozgrywka 3

Tym razem zawodnicy Movistar Riders nie zawiedli, a swoje punktowanie rozpoczęli od 6-minuty w walce o smoka. Świetną serię kontynuował David "Supa" Martínez García, który do mid-game'u przystępował z 5 eliminacjami. Jednorożce na żadnym etapie gry nie byli w stanie złapać punktu zaczepienia i finalnie po 25-minutach muszą uznać wyższość hiszpańskiej drużyny.

Rozgrywka 4

Zdecydowanie przedostatnia mapa miała najbardziej wyrównany początek. Rywalizację numer cztery można uznać za walkę obydwu jungler'ów, z której ostatecznie lepiej wyszedł Ismaïl "Isma" Boualem, co rusz nokautując linie Unicorns Of Love Sexy Edition. Stopniowo rosnąca przewaga Movistar Riders wystrzeliła po fenomenalnym Team Fight'cie w 25-minucie na dolnej alei i pomimo świadomości throwu z pierwszego pojedynku, tym razem dowieźli pozytywny rezultat, a kibice oglądali remis 2-2.

Rozgrywka 5

Początek decydującej rywalizacji nie mógł się lepiej rozpocząć dla Bartłomieja "Fresskowyego" Przewoźnika. Wygrany bój na dolnej alei po dosyć słabym ganku ze strony Unicorns Of Love Sexy Edition zaowocowało w wymianę 3 za 2. Pomimo tego żadna z drużyn nie mogła mówić tutaj o wyrobieniu sobie przewagi, aż do samego końca spotkania. Świetne spotkanie rozgrywali tutaj Iwan "Venour" Skorikov, kolejny raz zwyciężając na górnej alei oraz Polak, który ratował w decydujących bataliach z opresji swoich kolegów. Finalnie po zaciętym meczu małymi detalami zwyciężają zawodnicy jednorożców, tym samym zapewniając sobie grę w półfinale EMEA Masters Spring 2023.

Dalszy ciąg rywalizacji w fazie play-off EMEA Master Spring 2023 już za parę godzin. W ostatnim meczu ćwierćfinałowym zmierzą się Team GO oraz Los Heretics z Marcinem "iBo" Lebudą, Arturem "Zwyroo" Trojanen oraz Igorem "marlonem" Tomczykiem w składzie. Start od godziny 17:00 na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch i YouTube.