Jujutsu Kaisen

i

Autor: imdb

Anime

Jujutsu Kaisen z frustrującą i zarazem smutną wiadomością! Stan autora nie jest najlepszy

2024-06-20 14:50

Jeśli jesteście fanami Mangi Jujutsu Kaisen, to niestety najnowsze przecieki nie mają dla was dobrych informacji. Według leakerów przerwa, trwająca od rozdziału 262, czeka dalsze opóźnienia.

Manga Jujutsu Kaisen opóźniona. Powodem zły stan autora

Historia Shinjuku Showdown Arc of Jujutsu Kaisen w końcu dobiega końca. Manga znajduje się obecnie w kluczowej fazie, gdy Yuta przejmuje ciało Gojo, aby ponownie walczyć z Królem Klątw. W rozdziale 262 widzimy krótką walkę pomiędzy Yutą i Sukuną. Jednakże rozdział ma tylko siedem stron i ledwo ujawnia cokolwiek na temat tego, co stanie się z Yutą, gdy czas się skończy. Według oficjalnej aplikacji Manga Plus, rozdział 263 Jujutsu Kaisen ma zostać wydany 30 czerwca 2024 r. Jednak jak czytamy w przeciekach, rozdział został jeszcze bardziej opóźniony ze względu na stan zdrowia Gege. Obecnie nie jest jasne, kiedy zostanie wydany.

Czytaj też: Jujutsu Kaisen: TOP 5 seriali dla fanów w 2024 r. Te produkcje wgniatają w fotel!

Leaker napisał: „Według zapowiedzi przyszłotygodniowego wydania Weekly Shonen Jump Jujutsu Kaisen ma przerwę w numerze 31. Seria miała mieć przerwę tylko na dwa tygodnie, ale ta została przedłużona o kolejny tydzień”.

Fani naturalnie martwią się o zdrowie Gege i modlą się o jego szybki powrót do zdrowia. Jeden z fanów napisał: „Gege powinien zrobić sobie przerwę na czas nieokreślony, jeśli dzięki temu będzie mógł skupić się na swoim zdrowiu”.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Jujutsu Kaisen. QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z anime

Pytanie 1 z 12
Jakie studio stworzyło Jujutsu Kaisen?