Fortnite

i

Autor: Gamer8

Fortnite

Kami i Japko wygrywają turniej Fortnite Gamers8! Polacy zgarniają 500 tysięcy dolarów

2023-07-10 9:21

Bez wątpienia Gamers8 to jedno z odkryć 2023 roku w branży e-sportu. Turniej w Arabii Saudyjskiej nie tylko zebrał najbardziej elektryzujące fanów gry, ale i zaprosił najlepszych graczy świata, stając się epicentrum wirtualnych zmagań. Podczas licznych rywalizacji jedną z nich był turniej Fortnite z pulą nagród 2 mln dolarów. Zwycięzcami zostali dwaj Polacy Kami i Japko!

Spis treści

 1. Czym jest Gamers8?
 2. Fortnite — najważniejszym turniejem e-sportowym
 3. Polacy mistrzami Fortnite Gamers8
 4. Tabela turnieju Fortnite:

Czym jest Gamers8?

Gamer8 pojawiło się znikąd i momentalnie wywołało wokół siebie ogromny szum. Wszystko to turniej zawdzięcza wielu e-sportowym grom, masą konkursów, dwumiesięcznej zabawie oraz puli nagród wynoszącej 45 000 000 dolarów. Mieszczący się w tętniącym życiem mieście Rijad, Gamers8 to bezkonkurencyjny festiwal, który jest świadectwem nieograniczonego potencjału rywalizacji w grach. Gamers8 stało się epicentrum e-sportu, przyciągając graczy i widzów z całego świata. Zarówno dla e-sportowców, jak i entuzjastów, wzmianka o Gamers8 wywołuje uczucie podekscytowania oraz oczekiwania, a potęgują to zwycięstwa swoich reprezentantów.

Fortnite — najważniejszym turniejem e-sportowym

Podczas gdy gracze rywalizują, a fani podziwiają, tak każdy czekał na jeden turniej podczas Gamers8. Kolejne mijające letnie dni przynoszą nam ekscytującą gamę zawodów prezentujących różne gry oraz dynamiczną naturę e-sportu. Jednak to ekscytujący turniej Fortnite zajął centralne miejsce w ostatnich trzech dniach, pozostawiając widzów w podziwie. Z niesamowitymi 2 milionami dolarów do zgarnięcia, ten ekstrawagancki battle royale jest szczytem wydarzenia, przyciągając graczy z najwyższej półki walczących zarówno o chwałę, jak i bogactwo.

Polacy mistrzami Fortnite Gamers8

Faworytów podczas turnieju Fortnite Gamers8 było wielu, a jak wiemy, sama gra przyciągnęła do siebie na przestrzeni lat masę dobrych e-sportowców, nawet z innych gier. Powód był prosty - pieniądze oraz ogromna popularność gry. Podczas rywalizacji w stolicy Arabii Saudyjskiej nie zabrakło naszego polskiego duetu, którzy niedawno podpisali kontrakt z Gaiming Gladiators i Twisted Minds. Mowa tutaj o Michale "Kami" Kamińskim oraz Aleksy "Japko" Jablonskim. Obaj panowie mieli już na swoim koncie osiągnięcia, jednak teraz ich kariera może nabrać jeszcze większego tempa.

Z 9 na 10 lipca Polacy zagwarantowali sobie pierwsze miejsce w turnieju Gamers8, tym samym zgarniając łącznie 500 tysięcy dolarów! Duet zaprezentował zadziwiające występy w ciągu trzech dni rozgrywania turnieju, bez wątpienia zasługując na zwycięstwo w tym wydarzeniu.

Tabela turnieju Fortnite:

 • 1. Kami & Japko
 • 2. Heroo & FHD
 • 3. Escdark & GntL
 • 4. Refsgaard & zaNDY
 • 5. Th0masHD & Malibuca
 • 6. Acorn & EpikWhale
 • 7. Bacca & Parz
 • 8. Moo Taacts
 • 9. Queasy & Veno
 • 10. Threats & Bugha
ESKA SUMMER CITY w Galerii Katowickiej

Ile wiesz o grze CS:GO? 10 punktów zdobędą tylko prawdziwi Global’e

Pytanie 1 z 10
Jaką mapę nazywa się potocznie De_Polska?