GTA

i

Autor: Wallpaper Abyss

GTA VI

Kiedy zwiastun GTA VI? Znamy dokładną datę pokazu nowej gry Rockstar Games

2023-12-01 15:49

Grand Theft Auto VI to temat rozmów większości graczy wyczekujących na grudniowy zwiastun nowej gry Rockstar Games. Chociaż studio nie podało konkretnego terminu prezentacji, tak fani już znaleźli dzień, w którym trailer GTA VI może ujrzeć światło dzienne.

Spis treści

  1. GTA VI ze zwiastunem na The Game Awards 2023?
  2. Rockstar oficjalnie potwierdza datę premiery pierwszego zwiastuna GTA VI

Grand Theft Auto VI to najbardziej wyczekiwana gra wszech czasów, a wskazuje na to niesamowite zainteresowanie wśród graczy, nawet niezaznajomionych z wcześniejszymi odsłonami. Ostatnie oficjalne doniesienia ze strony Rockstar Games potwierdziły debaty o tym, że jeszcze w 2023 roku obejrzymy pierwszy zwiastun ich nowej gry. Chociaż studio nie podało dokładnej daty, tak fani już odnaleźli termin "idealny".

Czytaj też: GTA VI wprowadzi dziecko jako jednego z bohaterów serii. Rockstar z odważnym krokiem

GTA VI ze zwiastunem na The Game Awards 2023?

Czy istnieje lepsze miejsce do zapowiedzenia gry niż gala The Game Awards? W przypadku serii Grand Theft Auto pewnie nie, ponieważ to ona zawsze zgarnia najważniejsze nagrody moment po swoim debiucie. Takie teorie wysnuł jeden z internautów w serwisie Reddit. Podpowiedzią miał być wpis hosta prestiżowej gali, która co roku zajmuje się największymi premierami w świecie gamingu, ponieważ wpis o tym, że zwiastun GTA VI mógłby zostać pokazany na tej gali, polubił sam jej twórca, Geoff Keighley.

Czytaj też: GTA VI będzie jak Wiedźmin 4. Rockstar Games uczy się od CD Project

Według najnowszych informacji od zaufanego insidera ze świata Grand Theft Auto, Tez2, zwiastuna GTA  VI możemy spodziewać się w piątek, weekend lub najpóźniej we wtorek po gali The Game Awards 2023.

Rockstar oficjalnie potwierdza datę premiery pierwszego zwiastuna GTA VI

Oficjalnie pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI ujrzymy 5 grudnia 2023 roku!

Top 5 najseksowniejszych postaci z gier komputerowych

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?