Ratchet

i

Autor: Wallpaper Abyss https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=330932&name=Ratchet+%26+Clank%3A+Rift+Apart+Wallpapers

PlayStation

Kolejna ekskluzywna gra z PS5 trafi na PC. Sony zadbało o port cenionej platformówki

2023-05-31 9:26

Japoński gigant ostatnimi czasy nie zapomina o graczach posiadających komputery osobiste i ciągle stara się dostarczać im porty swoich najlepszych gier ekskluzywnych. Tym razem Sony postawiło na Ratchet & Clank: Rift Apart, czyli jedną z najbardziej cenionych platformówek PlayStation. Poznaliśmy datę premiery oraz promujący port zwiastun.

Ratchet & Clank: Rift Apart był produktem startowym dla posiadaczy najnowszej konsoli PlayStation 5. Jeszcze poprzednia część z 2016 roku mocno podpasowała młodszym oraz starszym odbiorcom i nic dziwnego, że japoński gigant postawił na przygody Ratcheta & Clanka na początek nowej generacji konsol. Najnowsza część z serii miała pokazać wszystkim graczom, co potrafi PS5 za sprawą jej mega szybkiego dysku SSD. To faktycznie się udało, a gra pomimo oszałamiającej grafiki, była przy tym niesamowicie płynna. Rift Apart doczekał się swojej premiery 11 czerwca 2021 roku i zyskał przychylność recenzentów oraz graczy na poziomie 89%.

Sony po wydaniu The Last Of Us Part 1 na komputery osobiste nie zaprzestaje swoich działań pomimo wielu problemów z portem gry Naughty Dog. Ratchet & Clank: Rift Apart trafi na PC 26 lipca 2023 roku, a Sony zaoferuję sporo ustawień graficznych i wykorzystanie najnowszych technologii. W grę zagramy z ray tracingiem, a twórcy nie zapomnieli o innowacjach wspierających wydajność (NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 2, Intel XeSS i Insomniac Games' Temporal Injection). Pozytywną informacją jest również wsparcie dla nawet trzech monitorów (21:9, 32:9 i 48:9), a Sony postanowiło odblokować licznik klatek na sekundę.

Wieczorny Express - Janusz Korwin Mikke Zajawki 1

Ile wiesz o największych dramach internetowych? Przekonaj się czy jesteś mistrzem!

Pytanie 1 z 10
Co rozbawiło Marcina Dubiela w Kenii?
Ratchet

i

Autor: Wallpaper Abyss https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=330932&name=Ratchet+%26+Clank%3A+Rift+Apart+Wallpapers Link: https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=330932&name=Ratchet+%26+Clank%3A+Rift+Apart+Wallpapers