League of Legends

i

Autor: Riot

League of Legends

League of Legends: Lepiej zapoznaj się z tą aktualizacją. Drastyczne zmiany w grze rankingowej

2024-05-10 15:50

Deweloperzy odpowiedzialni za League of Legends ujawnili duży zestaw zmian w trybie rankingowym na Split 2. Obejmuje to aktualizacje gier rozstawiających, ochronę przed degradacją i możliwość gry w duecie w rankingu Masters+.

League of Legends z pokaźną listą zmian

Rankingi League of Legends wkrótce zmienią się w znaczący sposób dzięki mnóstwu nowych aktualizacji. Twórcy z Riot Games ogłosili, że w Splicie 2, który zadebiutuje 15 maja 2024 roku, wejdą trzy istotne zmiany. Te zostały wprowadzone, aby pomóc rozwiązać problemy takie jak ujemny przyrost LP. W związku z tym twórcy zwiększyli maksymalną rangę, jaką gracze mogą zdobyć po ukończeniu fazy rozmieszczania. Teraz zamiast Szmaragdu I, będziecie mogli wbić nawet Diament III.

Czytaj też: League of Legends: 5 prezentów dla fanów gry w 2024 r. Tanie gadżety, akcesoria i drobiazgi

Degradacje również ulegną zmianie w drugim splicie sezonu rankingowego 2024. Mianowicie jeśli stracisz wystarczającą liczbę LP, aby spaść poniżej 0, pozostałe LP zostaną odjęte od 100 w niższej lidze. Poziomy nadal będą jednak objęte ochroną przed degradacją, więc jeśli osiągniesz poziom Gold IV 0 LP, nadal będziesz mieć trochę swobody, zanim stracisz swoją rangę. Oznacza to pewne zmiany, ponieważ po degradacji automatycznie otrzymasz 25, 50 lub 75 LP, w zależności od tego, jak bardzo odbiegasz od swojego rzeczywistego poziomu umiejętności.

Ostatnią zmianą dotyczącą rankingów w drugim splicie 2024 r. będzie ponowne włączenie kolejki duetów w rankingu Masters+. Zostało to wcześniej wyłączone w 2021 r.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?