LEGO

LEGO. Fantastyczne zestawy dla dziewczyn w 2024 r. Pokochają je wszystkie fanki klocków

2024-06-12 7:45

Chociaż chłopcy i dziewczęta mogą bawić się dowolnym zestawem LEGO, jaki im się tylko podoba, nie można zaprzeczyć, że niektóre zestawy zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o dziewczynach. Niezależnie od tego, czy jest ona już fanką klocków, czy jeszcze nie odkryła radości z budowania, oto nasze rekomendacje dotyczące najlepszych zestawów LEGO dla dziewczyn w każdym wieku, o każdym zainteresowaniu i poziomie umiejętności.

Spis treści

  1. LEGO Disney Magiczny lodowy pałac księżniczki Elsy
  2. LEGO Robot niczym WALL·E
  3. LEGO Trolls
  4. LEGO Disney i Książka z baśniowymi przygodami Belli
  5. LEGO Frozen II sklep z biżuterią Elsy
  6. LEGO Ideas Kobiety z NASA
  7. LEGO Harry Potter Wieża Astronomiczna Hogwart
  8. LEGO Kwiaty

LEGO Disney Magiczny lodowy pałac księżniczki Elsy

Magiczny lodowy pałac księżniczki Elsy zawiera obrotowe schody, przesuwany most prowadzący do zamku i mały plac zabaw, na którym figurki Olafa, Elsy i Anny mogą bawić się z czterema Śnieżkami dołączonymi do zestawu. Dzięki unikalnym elementom niedostępnym w innych zestawach i pięknym kolorom wzoru każda dziewczyna powinna pokochać ten zestaw.

LEGO Disney Princess Elsa's Magical Ice Palace

i

Autor: LEGO

LEGO Robot niczym WALL·E

Ten zestaw zawiera 847 elementów, z których można zbudować pięć różnych zabawek-robotów, co oznacza, że jest on bardzo wszechstronny i może przypominać ulubionego robota Pixara... WALL·E! Za sprawą dedykowanej aplikacji możemy również korzystać z funkcji robota.

LEGO Boost Creative Toolbox

i

Autor: LEGO

LEGO Trolls

Odtwórz sceny z filmu Trolls World Tour dzięki zestawowi przygodowemu na tratwie Lonesome Flats. Zestaw jest łatwy do zbudowania dla początkujących i zawiera większe elementy oraz proste instrukcje. Tratwa nie jest przeznaczona do pływania, ale nie posiada żadnych części, które mogłaby uszkodzić woda, więc spokojnie poradzi sobie w wannie.

LEGO Trolls World Tour Raft Adventure

i

Autor: LEGO

LEGO Disney i Książka z baśniowymi przygodami Belli

W tym przypadku książeczka z baśniami jest żółta, zamek jest w stylu zamku Bestii, a postacie to Bella i Bestia. W zestawie znajdują się także figurki pani Potts, Chipa, Cogswortha i Madame de la Grande Bouche, dzięki którym możemy stworzyć własną bajkę!

LEGO Disney Belle’s Storybook Adventures

i

Autor: LEGO

LEGO Frozen II sklep z biżuterią Elsy

Ten zestaw przypomina hybrydę zestawu LEGO i zestawu do robótek ręcznych, ponieważ zawiera wszystko, czego potrzebujesz do zbudowania 9-calowej szkatułki na biżuterię Disney Kraina Lodu, w komplecie z lustrem i zamykaną szufladą. Zawiera też niewielki gramofon, na którym obracają się figurki Elsy i Nokk dołączone do zestawu. Nie zabrakło też małych pierścieni z Krainy Lodu.

LEGO Frozen II Elsa’s Jewelry Box Creation

i

Autor: LEGO

LEGO Ideas Kobiety z NASA

To zestaw trzech modeli LEGO przedstawiające kobiety, które wywarły znaczący wpływ na pracę NASA. Nancy Grace Roman ma ruchomy model teleskopu Hubble'a i zamontowany obraz mgławicy planetarnej. W tym samym czasie Margaret Hamilton siedzi obok stosu przypominających książki elementów, które reprezentują liczne księgi zawierające wykaz kodów źródłowych, które napisała dla komputera nawigacyjnego Apollo (AGC). Zestaw uzupełnia model promu kosmicznego Challenger, po których bokach stoją Mae Jemison i Sally Ride.

LEGO Ideas Women of NASA

i

Autor: Brickset

LEGO Harry Potter Wieża Astronomiczna Hogwart

Użyj ośmiu minifigurek, aby zwiedzić dormitorium Ravenclawu lub rzucić okiem na mandragorę w szklarni. Mistrz eliksirów, Horacy Slughorn, ma swoją klasę właśnie w tym budynku i możesz spędzać w nim czas lub uczestniczyć w jego przyjęciu, zanim wejdziesz po schodach wieży.

LEGO Harry Potter Hogwarts Astronomy Tower

i

Autor: LEGO

LEGO Kwiaty

Jeśli szukacie prezentu dla dziewczyny to mamy dla Was ciekawą propozycję. Jeśli bliska wam osoba lubi klocki LEGO i oryginalne ozdoby w domu to zerknijcie na zestawy z serii ICONS. Znajdziecie tam wiele ciekawych zestawów, a jednym z nich są przepiękne kwiaty!

LEGO Kwiaty

i

Autor: LEGO
Express Biedrzyckiej: Jacek Karnowski, fragmenty SE

QUIZ: Bohaterowie kultowych bajek Disneya. Pamiętasz jak się nazywali?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się ta postać?
Arielka