LEGO

LEGO Harry Potter 2024: Zestaw domu Weasleyów i sklep Borgin & Burkes. Czarodzieje muszą je mieć

2024-06-03 8:06

Fani Harry'ego Potter'a wreszcie mogą poczuć się chociaż troszkę ukontentowani. Chociaż nie mamy jeszcze oficjalnych grafik, LEGO planuje dwa nowe zestawy z serii o czarodziejach na 2024 rok. Mowa tutaj o słynnej Norze oraz sklepie czarnomagicznym.

Spis treści

  1. LEGO: Dom rodziny Weasleyów
  2. LEGO Sklep Borgina i Burkesa

LEGO: Dom rodziny Weasleyów

Fani wreszcie doczekali się pierwszych szczegółów dotyczących tegorocznej edycji kolekcjonerskiej LEGO Harry Potter! Premiera zestawu odbędzie się 1 września i w ramach niej otrzymamy ogromną wersję Nory, czyli domu rodziny Weasleyów! Ten będzie składał się z 2405 elementów, a zdobędziemy go w cenie 259,99 dolarów.

Czytaj też: Harry Potter Monopoly już dostępny! Pierwsza oficjalna współpraca serii z Hasbro

LEGO Harry Potter 2024: Dom Weasleyów

i

Autor: LEGO

Do tego LEGO zapewni masę nowych minifugurek. Chociaż dokładne postacie zawarte w zestawie nie zostały jeszcze ujawnione, odświeżony dom, a w zasadzie Nora prawdopodobnie dostarczy nam nowe postacie Weasleyów.

LEGO Sklep Borgina i Burkesa

1 września wraz z Norą pojawi się także nowy prezent LEGO Harry Potter przy zakupie na rok 2024! Zestaw składający się ze 190 elementów będzie prawdopodobnie zawierał część wnętrza sklepu Borgina i Burkesa wraz z kominkiem, do którego Harry przybywa po pierwszej podróży z proszkiem Fiuu z domu Weasleyów.

Sklep Borgina i Burkesa

i

Autor: Harry Potter Wiki
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Harry Potter QUIZ: Kto to zrobił? Harry, Hermiona, czy Ron

Pytanie 1 z 15
Kiedyś użyłem magii na mugolu, żeby zdobyć prawo jazdy.