Harry Potter i Insygnia Śmierci Część II

i

Autor: TVN / Warner Bros

Harry Potter

LEGO Harry Potter. Obłędna Bitwa o Hogwart z filmu przeniesiona do świata klocków!

2024-07-10 14:18

Klocki LEGO z serii Harry Potter popularne są od wielu lat. Co roku w ręce fanów trafiają kolejne zestawy. Możemy już zbudować własny statek Durmstrangu, ulicę Pokątną lub Wielką Salę w Hogwarcie. Ten projekt jest jednak wyjątkowy, bo idealnie odwzorowuje scenę z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci!

Pamiętacie kultowy już ostateczny pojedynek dobra i zła? Bitwa o Hogwart pozwoliła wyzwolić się czarodziejom spod mrocznego panowania Lorda Voldemorta. W filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci przedstawioną ją w sposób nie tylko wierny książkowemu pierwowzorowi, lecz również oszałamiający obrazem, muzyką i dźwiękiem. Taki efekt trudno będzie uzyskać z klocków... ale czemu nie spróbować?!

Na wideo zamieszczonym na Instagramie przez beyondthebricktv wideo zobaczyć możemy kultowe sceny odtworzone wiernie przy pomocy LEGO. Gigantyczna całość robi piorunujące wrażenie!

Lego kwiaty i inne najlepsze zestawy dla fanki klocków

Obłędna bitwa o Hogwart z filmu przeniesiona do świata klocków!

Poniżej możecie zobaczyć wideo, na którym przedstawiono wspominany już zamek i finałową bitwę. Jak widać, Harry i Voldemort mierzą się właśnie na zaklęcia, a w środku Wielkiej Sali trwa epicki pojedynek McGonagall i Snape'a! Nie zabrakło również kultowych pomników rycerzy, które ożywiła profesor transmutacji, i które ruszyły walczyć ze śmierciożercami. Trzeba przyznać, że wygląda to zjawiskowo!

Harry Potter QUIZ. Prawda czy Fałsz. Ile wiesz o Hermionie Granger?

Pytanie 1 z 20
Ojciec Hermiony jest dentystą.