Harry Potter

LEGO Harry Potter. Sceny z filmów odtworzone dzięki klockom! Zobaczcie niesamowite WIDEO!

2024-02-12 11:52

Harry Potter i LEGO pasują do siebie idealnie - niczym dwa klocki! Nic dziwnego, że nie tylko dzieciaki marzą o posiadaniu zestawów, które pozwalają nam opowiedzieć historię młodego czarodzieja. W tym wideo, które przygotowało LEGO dla swoich fanów i udostępniło w mediach społecznościowych, możemy zobaczyć, jak wyglądałyby znane sceny z filmów w wersji... ułożonej!

LEGO Harry Potter to jedne z najpopularniejszych zestawów klocków z ostatnich lat! Nowe zestawy LEGO Harry Potter pojawią się już w 2024 roku i mamy na co czekać, bo to kilka ślicznych figurek do skompletowania i zupełnie nowe miejsca. Do sprzedaży trafiły lub niebawem trafią między innymi:

  • Sowiarnia w Hogwarcie
  • Przystań w Hogwarcie
  • Hedwiga z wizytą na ul. Privet Drive 4
  • Zakazany Las: magiczne stworzenia
  • Sklepy Ollivandera i Madame Malkin
  • Hogwart: zajęcia z eliksirów
  • Zakazany las i Aragog.

W oczekiwaniu na zabawę warto zobaczyć, jak swój produkt zareklamowało LEGO w social mediach. Ten filmik robi ogromne wrażenie!

Przeczytaj też: LEGO zestawy dla dziewczyn w 2024 r. Odkryj na nowo radość z budowania!

Cmentarz na którym inspirowała się J.K. Rowling przy tworzeniu postaci Lorda Voldermorta z Harrego Pottera

LEGO Harry Potter. Sceny z filmów odtworzone dzięki klockom

W poniższym wideo możecie zobaczyć kilka niezwykłych scen z książek i filmów, które zostały przedstawione dzięki klockom (i oczywiście odpowiedniej animacji). Są to między innymi chwila, gdy domowy skrzat Zgredek decyduje się zrzucić leguminę ciotki Petunii na głowę pani Mason. Prócz tego zobaczymy fragment meczu qudditcha, czy walkę Harry'ego z dementorami i wyczarowanie spektakularnego patronusa. Film z pewnością jest świetną reklamą, lecz również samo jego zobaczenie to gratka dla miłośników uniwersum. Sceny zostały uporządkowane chronologicznie, a na końcu wideo znajdziecie również zdjęcia zestawów, które pozwolą wam, na ich odegranie w domu.

Harry Potter Quiz - Rozpoznaj fantastyczne zwierzęta

Pytanie 1 z 10
To zwierzę nazywa się...
Fantastyczne zwierzęta