Harry Potter

LEGO Harry Potter. Sklepy Ollivandera i Madame Malkin. W zestawie nietypowa figurka czarodzieja!

2024-06-13 11:57

Sklepy Ollivandera i Madame Malkin pojawiły się już w sprzedaży! Jeśli jesteście fanami klocków LEGO z serii Harry Potter, to koniecznie powinny znaleźć się w waszej kolekcji. Zestaw dwóch lokacji jest dostępny w wyjątkowo przystępnej cenie. W środku znajdziemy też bardzo unikatową figurkę czarodzieja!

Otwórz Sklepy Ollivandera i Madame Malkin (76439), aby przeżyć magiczne przygody dzięki temu zestawowi konstrukcyjnemu LEGO Harry Potter Ulica Pokątna.  Zestaw składa się z 744 elementów i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia.W środku znajdziecie wiele wspaniałych elementów! Odwiedzający słynne sklepy będą mogli wybierać spośród 26 różdżek, kupić kwiaty na ulicy można kupić kwiaty.

Zobacz też: LEGO Horizon Adventures to dopiero początek? Bloodborne mógłby być kolejną grą w kolejce

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

LEGO Harry Potter. Sklepy Ollivandera i Madame Malkin. W zestawie nietypowa figurka czarodzieja!

Ten kolekcjonerski zestaw zawiera także sześć minifigurek LEGO: Harry'ego Pottera, Garricka Ollivandera, Madame Malkin, Padmę Patil, wiedźmę z kwiatami oraz czarodzieja na wózku. Szczególnie ta ostatnia z figurek może zwrócić uwagę fanów, bo do tej pory nie pojawiały się w serii osoby niepełnosprawne. Jest to oczywiście związane z tym, że większość ran czy złamań można wyleczyć przy pomocy magii w kilka chwil. Ale oczywiście istnieją również potężne klątwy, których nie da się powstrzymać. Tak było na przykład w przypadku Albusa.

Modele sklepów Ollivandera i Madame Malkin można łączyć ze sobą oraz z innymi modelami LEGO Harry Potter Ulica Pokątna, które dostępne są w sprzedaży. Cena zestawu to 449,99 zł.

Harry Potter QUIZ. Dopasuj magiczne zwierzę do jego właściciela!

Pytanie 1 z 10
Świstoświnka to sowa...