LEGO Horizon

i

Autor: Sony

Sony

LEGO Horizon Adventures to dopiero początek? Bloodborne mógłby być kolejną grą w kolejce

2024-06-13 11:17

LEGO Horizons Adventures to pierwsza oficjalna gra we współpracy z LEGO będąca adaptacją istniejącej już serii gier Sony. Jeśli czekasz na nią tak samo jak my, mamy dla was dobrą informację. Prawdopodobnie będzie to ogromny punkt zwrotny dla marki PlayStation.

Horizon było, jest i będzie jedną z najbardziej udanych marek PlayStation. To przełoży się już niedługo na nową grę we współpracy z firmą LEGO. Wtedy pojawiła mi się myśl: jeśli LEGO Horizon Adventures będzie naprawdę dobre, może otworzyć to drzwi do wielu innych spin-offów PlayStation.

Czytaj też: PS Plus 18 czerwca z perełką dla graczy! Sony rozbija bank fenomenalną grą

LEGO Horizons Adventures otworzy wrota do spin-offów

Jeśli LEGO Horizons Adventures sprawdzi się w swojej nowej formule, jestem niemalże pewny, że Sony zdecyduje się na dalszą ekspansję swoich ekskluzywnych tytułów do świata klockowych przygód. Prócz takich hitów jak The Last of Us, God of War, czy Uncharted, warto dodać jeszcze jeden, który idealnie wpisały się w konwencję LEGO. Mianowicie Bloodborne.

Historia Bloodborne jest niezwykle zawiła, trudna do zrozumienia, a czasami nawet dość głupia. Opowiedzenie tej historii z odrobiną humoru LEGO byłoby zabawnym i co ważniejsze, świeżym podejściem do trudnych gier, jakie są soulslike'i.

Walka mogłaby pozostać w dużej mierze taka sama, choć oczywiście musiałaby być trochę łatwiejsza. Uniki, parowanie i cięcia mogłyby zostać wraz z lampą, która pełniłaby funkcję szybkiej podróży, zamiast punktów odrodzenia.

Podsumowując, uważam, że przekształcenie mrocznej opowieści z gatunku horroru, takiej jak Bloodborne, w wesołą grę przygodową LEGO byłoby jedną z najzabawniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiło PlayStation. Nie sądzę, żeby wielu z nas narzekało na luźniejsze spin-offy ulubionych gier Sony.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

LEGO QUIZ. Jesteś fanem LEGO? Sprawdź, ile wiesz o klockowym imperium

Pytanie 1 z 9
LEGO jest marką: