Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

LEGO. Ten zestaw Dragon Ball to gratka dla fanów! Kultowe miejsce z anime w klockowym wydaniu

2024-07-05 7:37

Fani Dragon Ball uwielbiają akcesoria i inne towary, które dostarczają nam twórcy anime. Przez dziesięciolecia tysiące produktów Dragon Ball zalało rynek, ale jest jeden obszar, którego seria nie dotknęła. W końcu LEGO nigdy nie rozwinęło się w kierunku serii Dragon Ball Z. Całe szczęście mamy twórczych budowniczych!

LEGO Dragon Ball Boski pałac

Na Reddicie użytkownik CaptainJuucie wywołał zamieszanie wśród fanów, gdy podzielił się swoją opinią na temat Kami's Lookout. Fan zdecydował, że nadszedł czas, aby wymodelować wersję wyspy przy użyciu klocków LEGO i rezultaty są naprawdę fantastyczne.

Czytaj też: Dragon Ball zmiażdżony przez inne anime! Mamy raport finansowy najlepiej zarabiających serii 2024

Jak widać powyżej, Kami's Lookout jest przepiękny w swojej mikroskali. W centrum wyspy można zobaczyć Hiperboliczną Komorę Czasu, której przednią ścianę zdobią drzewa. Na granicach wyspy porośnięte są krzaki i drzewa, a całość sprawia wrażenie unoszącej się w powietrzu dzięki wyraźnym filarom konstrukcyjnym.

W środku czeka na nas mikroskala wnętrzności Hiperbolicznej Komory Czasu. Brakuje tu tylko kilku miniaturowych figurek Vegety czy Goku. Najwyraźniej ta konstrukcja została wykonana bez licencjonowanego zestawu, ale fani nie tracą nadziei, że LEGO pewnego dnia zainteresuje się serią Dragon Ball.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Ile pamiętasz z serii Dragon Ball Super? QUIZ dla prawdziwych fanów anime

Pytanie 1 z 12
Ile seria Dragon Ball Super liczy odcinków?