GRY

Life by You skasowane?! Rywal The Sims wycofuje się tuż przed metą!

2024-06-18 12:40

Life by You po roku produkcji ostatecznie nie zagrozi grze The Sims 4! Chociaż pierwsze testy fanów miały rozpocząć się w czerwcu, gra nie wystartowała i jak się okazuje już nie wystartuje. Powody zdradził Mattias Lilja, zastępca prezesa firmy Paradox Interactive w oficjalnym oświadczeniu.

Wejdź do nowego świata kreatywnych możliwości w grze Life by You – nowym symulatorze życia tworzonym dla Ciebie ORAZ przez Ciebie. - czytamy w opisie gry dostępnym wciąż na Seam. Premiera gry miała odbyć 4 czerwca 2024 roku w ramach wcześniejszego dostępu na platformie.

Dlaczego wczesny dostęp? „Powód jest prosty: chcemy tworzyć tę grę razem z Wami. Pragniemy otwarcie dzielić się informacjami na temat prac, brać pod uwagę opinie naszej społeczności i skupić się na tym, co najbardziej chcecie zobaczyć w fazie wczesnego dostępu.

Złą informacje przekazał oczekującym na grę Mattias Lilja, zastępca prezesa firmy Paradox Interactive.

Zobacz też: Diablo 4 Sezon 6 wielkim przełomem. To najważniejszy przystanek dla gry Blizzarda

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle
Life by You skasowane?! Rywal The Sims wycofuje się tuż przed metą!

i

Autor: Paradox Forum Screen

Life by You skasowane

Life by You brakowało jej odpowiedniego dopracowania dlatego gra nie ujrzy światła dziennego w zapowiedzianym terminie... A może i już nigdy. Informacja o anulowaniu produkcji pojawiła się bezpośrednio na forum firmy Paradox Interactive. Uzyskanie satysfakcjonującego poziomu rozgrywki byłoby nie tylko bardo czasochłonne, lecz również kosztowne. "Pogromca" The Sims 4 niestety najpewniej nigdy nie zaprezentuje nam swoich możliwości.

The Sims 4 QUIZ. Czy znasz wszystkie dodatki?

Pytanie 1 z 10
Kozy i owce znajdziemy w dodatku/akcesorium: