Lublin: czarny kot przyniósł mu pecha! Mężczyzna  trafił do więzienia przez zwierzaka!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Ciekawostki

Lublin: czarny kot przyniósł mu pecha! Mężczyzna trafił do więzienia przez zwierzaka!

2023-03-29 12:57

Poszukiwany do odbycia kary 20-latek został zatrzymany przez policję w jednym z lubelskich mieszkań. Przez funkcjonariuszami postanowił się schować w szafie. Jego kryjówkę zdradził kot, który wpatrywał się w szafę oczekując na swojego pana. Najbliższe pół roku mężczyzna spędzi w więzieniu.

Ta historia miała miejsce w Polsce i to w Lublinie! Informację o zatrzymaniu 20-latka poszukiwanego za zniszczenie mienia przekazał w środę oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie nadkom. Kamil Gołębiowski. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że może przebywać w jednym z lubelskich mieszkań. Policjanci udali się więc na miejsce w celu zatrzymania mężczyzny. Drzwi otworzyła im matka poszukiwanego, która oświadczyła, że od dawna nie widziała syna. Jednak policjanci nie do końca jej uwierzyli i postanowili przeszukać mieszkanie. Sami może i by sobie nie poradzili. Na szczęście nad wszystkim czuwał dzielny kiciuś, który zdecydowanie przyniósł swojemu panu coś więcej niż tylko pecha.

Czarny kot przyniósł mu pecha! Mężczyzna trafił do więzienia przez zwierzaka!

„Gdy weszli do pokoju, od razu zauważyli czarnego kota, który siedział na podłodze jak zahipnotyzowany i patrzył na drzwi szafy. Policjanci szybko zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie czworonoga i już po chwili wyciągnęli 20-latka ukrytego za stosem ubrań” – poinformował oficer prasowy. 20-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku. A co z kocim donosicielem? Z pewnością nie zostanie ani ukarany, ani doceniony. Ale historia o nim nie zapomni!

Polska Wiklina najlepsza na wielkanocne koszyki

Władca Pierścieni: ARCYTRUDNY QUIZ dla fanów. 10 na 10 mają tylko mistrzowie!

Pytanie 1 z 10
Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać...