Magia na codzień. Trzy zioła, które przyciągną do ciebie miłość!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Ciekawostki

Magia w życiu. Trzy zioła, które przyciągną do ciebie miłość!

2024-05-26 8:06

Zdrowie, miłość i pieniądze, to trzy rzeczy, których w życiu pragnie każdy z nas. O ile o własne zdrowie zadbać możemy sami, jak również ciężko pracując i oszczędzając może nam się udać zdobyć bogactwo. Miłości jednak nikt nam nie może zagwarantować. Ale istnieją sposoby, na jej przyciągnięcie! Nasi przodkowie używali ich od lat.

Każdy z nas marzy o tym, by spotkać w swoim życiu prawdziwą miłość. Osoba, która będzie nam wierna, stanie się naszym przyjacielem i powiernikiem to prawdziwy skarb. Ale to nie takie proste jak w bajkach, gdzie odwzajemnione uczucie spada z nieba i bohaterowie żyją długo i szczęśliwie do końca swych dni. Oczywiście, nad szczęśliwym związkiem trzeba zawsze pracować. Dla niektórych problem jednak stanowi już pierwszy etap - czyli jak mają poznać potencjalnego partnera. Jak przyciągnąć zatem do siebie odpowiednią osobę? Nas przodkowie stosowali siłę magicznych... ziół! Czy to działa? Na pewno warto spróbować.

Zobacz też: Włóż tę jedną rzecz do portfela. Staniesz się magnesem na pieniądze!

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Trzy zioła, która przyciągają miłość

Lubczyk dodawany do potraw, które serwujesz nie tylko przyciągnie do ciebie uczucie, lecz również pomoże zachować harmonię i miłość w domu. Przynosi również szczęście w dniu ślubu pannie młodej, jeśli ta pamięta, by wpiąć go we włosy lub użyć w wianku. Lubczyk możemy również zasadzić w naszym ogródku, lub hodować w doniczce na parapecie.

Drugim ziołem, które przyciąga wielkie uczucia jest mięta, a trzecim - majeranek. Te trzy zioła należy również sadzić obok siebie, bo podobno w ten sposób tworzą niezwykle mocną magiczną kombinację. Napar z mięty warto wypić tuż przed randką, a gałązka noszona w torebce lub pod ubraniem ma podobno zwiększać szanse na to, że spotkanie z potencjalnym partnerem będzie bardzo udane.

Suszony majeranek warto trzymać w woreczkach w sypialni, bo podobno przydaje się w uwodzeniu!

Czy rozpoznasz te zioła?

Pytanie 1 z 12
Zioło na zdjęciu to...
kozieradka