Marvel's Spider Man 2

i

Autor: Insomniac Games

Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2 — 4 bohaterów, którzy mogą pojawić się w DLC

2024-06-06 22:23

Marvel's Spider-Man 2 okazał się wielkim hitem, co raczej nie powinno nikogo dziwić. Angażująca fabuła, świetny gameplay oraz dobrze przedstawione postacie to tylko kilka elementów, za które trzeba pochwalić Insomniac. W tym artykule przyjrzymy się historii opowiedzianej w kontynuacji i sprawdzimy, jacy protagoniści oraz antagoniści mogą pojawić się w DLC.

Spis treści

  1. Doktor Strange
  2. Daredevil
  3. Carnage
  4. Wolverine

Podczas gdy w Marvel's Spider-Man 2 zadbano o to, aby niektóre wątki, zarówno główne, jak i poboczne, zawierały wskazówki oraz wzmianki o popularnych postaciach Marvela, w tym aspekcie wciąż pozostaje wiele do życzenia. Biorąc pod uwagę brak epizodów lub występów niektórych bohaterów Nowego Jorku we wszystkich trzech tytułach Marvel's Spider-Man studia Insomniac, fani oczekują, że ewentualne przyszłe DLC to zmieni. Aktualnie uwaga Insomniac skupiła się na tworzeniu Marvel’s Wolverine, jednak nie wyklucza to, że inni bohaterowie będą stopniowo wprowadzani do uniwersum Marvel’s Spider-Man. Przedstawione przez nas postacie, byłyby dobrą rozgrzewką.

Czytaj też: Spider Man 2 i Wolverine będzie jednym wielkim uniwersum. Insomniac połączy dwa światy

Doktor Strange

Wielu fanów miało nadzieję na pojawienie się Stephena Strange'a podczas spotkania Milesa Moralesa z Black Cat, jednak te finalnie nie nadeszło. Biorąc pod uwagę obecność Sanktuarium w Marvel's Spider-Man (2018) i kontynuacji gry, wydaje się, że kolejnym krokiem może być pełna obecność Strange'a na ekranie ze Spider-Menami.

Doktor Strange w multiwersum obłędu - TRAILER trafił do sieci, a w nim postać X-Menów!

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=sVoHBPYtKbQ

Daredevil

W Marvel's Spider-Man (2018) wśród wielu odniesień do postaci Marvela fani byli podekscytowani, widząc znak „Nelson And Murdock Attorneys Attorneys Attorneys” podczas przemierzania miasta. W przypadku kontynuacji fani szybko zauważyli, że znak ten nadal znajdował się w tym samym regionie, ale nie utrzymywali już napisu sugerującego, że prawnik Matt Murdock może być w pełni skupiony na swoim życiu jako nowojorski Daredevil.

Biorąc pod uwagę silne relacje między Spider-Manem i Mattem Murdockiem w komiksach, a ostatnio MCU w Spider-Man: No Way Home, fani czekali na sojusz tej pary w grach Insomniac. Miejmy jednak nadzieje, że Matt Murdock zadebiutuje w nadchodzących DLC.

Daredevil

i

Autor: Eastnews

Carnage

Poboczna misja Petera Parkera w Marvel's Spider-Man 2 skupiająca się wokół Yuri, znanej jako Wraith, oraz polowania na Płomienie dała nam kilka wskazówek na temat Carnage. Ponieważ Cletus Kasady łapie Symbionta, którego nie można już nigdy więcej zobaczyć przez resztę gry, istnieje ogromna szansa, że postać ta pojawi się ponownie jako Carnage w DLC. Biorąc pod uwagę zawartość po zakończeniu gry, w tym część cywilów zarażonych Symbiotem, którzy nadal terroryzują Nowy Jork, włączenie Carnage byłoby stosowne.

Carnage

i

Autor: Steam

Wolverine

Jeśli istnieje jakakolwiek postać, która ma odegrać ważną rolę w grach studia Insomniac Games, jest to Wolverine. Biorąc pod uwagę zbliżającą się premierę gry Marvel's Wolverine, która jest obecnie w fazie rozwoju, oraz fanów czekających na dalsze losy Spider-Men'ów, dodatek DLC, który przedstawia tę postać, byłby idealnym przejściem do zupełnie nowego tytułu. Co ważne zarówno świat Wolverina, jak i Spider-Man'ów oficjalnie będzie połączony, o czym wspominaliśmy w ostatnim artykule.

Wolverine

i

Autor: Insomniac Games
Co dalej z 3 linią metra? Jest poważny problem

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?