Marvel's Spider Man 2

i

Autor: Marvel / Sony / Insomniac Games

Marvel's Spider Man

Marvel's Spider Man 2 otrzyma dodatek DLC z nieoczekiwanym bohaterem! Pomysł Sony?

2024-03-08 10:18

Nowo odkryte pliki z ataku na Insomniac ujawniają szczegóły dotyczące możliwego DLC do Marvel's Spider-Man 2. Prócz zdradzenia planów studia na nadchodzące lata, począwszy od niezapowiedzianej obsady gry Wolverine po nadchodzącą serię gier Marvel. Teraz, kilka tygodni od upublicznienia wiadomości o włamaniu, na światło dzienne wychodzą nowe szczegóły dotyczące serii Spider-Man i nieoczekiwanego bohatera w DLC.

Spis treści

  1. Lady Beetle w pierwszym DLC Marvel's Spider-Man 2?
  2. Marvel's X-Men dopiero w 2030 r.

W grudniu 2023 r. firma Insomniac Games została dotknięta atakiem ransomware ze strony grupy Rhysida. Początkowo hakerzy opublikowali w Internecie kilka plików jako dowód, żądając od Insomniac okupu w wysokości ponad 2 milionów dolarów. W odpowiedzi na odmowę grupa wyrzuciła 1,67 terabajta danych, które obejmowały nie tylko niepublikowaną wcześniej zawartość z serii Spider-Man i gry Wolverine, ale także wrażliwe dane osobowe pracowników studia. Chociaż Insomniac nadal nie skomentował szczegółów, ujawnione pliki już stworzyły intrygujący obraz tego, czego fani mogą spodziewać się po Spider-Man 2 w przyszłości, włączenie z nieoczekiwanym bohaterem pierwszego DLC.

Czytaj też: Marvel’s Wolverine może wprowadzić Deadpool’a do uniwersum Insomniac! Fani nadal w to wierzą

Lady Beetle w pierwszym DLC Marvel's Spider-Man 2?

Według doniesień użytkownika X, @zvis_ceral, Beetle był częścią planów DLC firmy Insomniac do Spider-Mana 2. Z plików wynika, że Janice Lincoln, córka Tombstone, może pojawić się w grze jako Lady Beetle. Obejmuje to nowych wrogów, misje, a także walkę z bossem. Nie jest jednak jasne, czy premiera rzekomego DLC Lady Beetle jest nadal planowana, ponieważ pliki mogły być nieaktualne, a Insomniac mógł zmienić plany po włamaniu lub fatalnej kinowej premierze filmu.

Czytaj też: Marvel's Spider Man 2 z trzema DLC! Extreme Carnage, Beetle Infestation i Spider-Verse Anomaly.

Marvel's X-Men dopiero w 2030 r.

Ujawniono również, że Insomniac ma wydać grę X-Men w 2030 roku, która zapoczątkuje serię gier z uniwersum Mutantów. Było to częścią umowy, którą Sony rzekomo podpisało z Marvelem. Zgodnie z nią, marka gier X-Men będzie dostępna wyłącznie dla Sony do 2035 roku.

Czytaj też: Marvel's Spider-Man 2 — 4 bohaterów, którzy pojawią się w dodatku DLC na 2024 r.

Wieczorny Express Sebastian KALETA, Katarzyna UEBERHAN

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?