Marvel's Spider Man 2

i

Autor: Marvel / Sony / Insomniac Games

Spider-Man 2

Marvel’s Spider-Man 2: Tych 4 złoczyńców może pojawić się w dodatkach DLC od Insomniac

2024-03-29 7:28

Kim byłby Spider-Man bez czarnych charakterów mających zamiar albo zniszczyć naszego ulubionego człowieka pająka z sąsiedztwa lub cały Nowy Jork? No właśnie, dlatego w tym artykule przyjrzymy się wszystkim antagonistom, którzy mogą pojawić się w Marvel's Spider Man 3 lub DLC. Liczymy na kreatywność Insomniac Games!

Spis treści

  1. The Green Goblin
  2. Venom
  3. Carnage
  4. The Chameleon

Marvel's Spider-Man 2 jest genialny, ale jak to bywa w przypadku gier singleplayer, fani już pytają, kiedy ukaże się Marvel's Spider-Man 3 lub DLC? To prawdopodobnie właśnie o tym najczęściej myślą gracze, którzy zakończyli swoją przygodę w najnowszej grze akcji od Insomniac Games. Czas oczekiwania między głównymi sequelami wynosił pięć lat, nie licząc spinoffu opartego na Milesie Moralesie, więc można założyć, że do kolejnej części kawał czasu. Zakończenie powoduje powrót wielu złoczyńców, więc na Petera i Milesa czeka o wiele więcej niebezpieczeństw w kontynuacji przygody. Zagłębmy się w szczegóły i zobaczmy, kto może być kolejnym antagonistą w Marvel's Spider-Man 3. UWAGA, spoilery!

Czytaj też: Marvel's Spider-Man 2 — 4 bohaterów, którzy pojawią się w nadchodzących DLC

The Green Goblin

Norman Osborn

Batman miał Jokera, podczas gdy Spider-Man miał Zielonego Goblina. Fani od momentu pojawienia się na ekranach Normana Osborna czekali, aż ten pojawi się w swojej zielonej formie. Aktualne można zakładać za pewnik, iż ojciec przyjaciela Peter'a będzie głównym złoczyńcą stojącym za kolejną dużą kontynuacją. Kiedy Norman siedzi obok łóżka Harry'ego, podchodzi do telefonu i prosi o serum G. To super formuła, która zmienia Normana w Zielonego Goblina, chociaż zależy to też od komiksu.

Czytaj też: Spider Man 2 i Wolverine będzie jednym wielkim uniwersum. Insomniac połączy dwa światy

Spider Man x Green Goblin

i

Autor: IMDB

Venom

Harry Osborn

Kto nie chciałby zobaczyć jeszcze raz Venoma? Dodatkowo Insomniac wydało kilka niejasnych oświadczeń na temat chęci stworzenia samodzielnej gry z Venomem opartej na tym uniwersum. Oznaczałoby to, że Symbiont nie umarł, co jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że jego sączące się ciało wyparowuje po tym, jak Peter i Miles uwalniają Harry'ego z jego macek. Może to oznaczać, że części Venoma nadal znajdują się w Harrym. Czy obudzi się on ze śpiączki jako odnowiona wersja Venoma?

Czytaj też: Alan Wake 2 — gra, którą kochają recenzenci, a nienawidzą gracze. Wszystko przez decyzje deweloperów [OPINIA]

Marvel's Spider Man 2

i

Autor: WikiOfNerds https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwikiofnerds.com%2Fget-ready-to-swing-spider-man-2-ps5-game-expected-to-release-in-september-2023%2F&psig=AOvVaw153VWJSna_fZYVCn0-ob5R&ust=1685003193041000&source=images&cd=vfe&ved=0CBEQjRxqFwoTCICijpjEjf8CFQAAAAAdAAAAABAE

Carnage

Płomień/Cletus Kasady

Włączenie Venoma do kontynuacji jest jednak nieco niepewne, ponieważ ciało Harry'ego mogłoby zostać wykorzystane również w projekcie Zielonego Goblina. Jest jednak inny symbiont, który powróci prawie na pewno: Carnage. Wraith pragnie zemsty na przywódcy znanym tylko jako Płomień za to, co zrobił jej jednostce, kiedy ona, Yuri, nadal była policjantem. Pod koniec tych misji okazuje się, że Płomień jest również znany jako Cletus Kasady i jest postacią, którą przejmuje symbiont Carnage. Jak dotąd każda główna gra Spider-Mana od Insomniac zawierała dwóch złoczyńców w głównej historii. Łatwo sobie wyobrazić, jak Carnage i Zielony Goblin mogliby połączyć siły.

Czytaj też: PS5 Slim na pierwszym materiale wideo pokazującym konsolę! „Niewiele mniejsza”

Carnage

i

Autor: Steam

The Chameleon

Dimitri Smerdyakov

Podczas jednej z misji docieramy do kryjówki należącej do Kameleona. Do tej pory nie zostaje on złapany i zamiast tego można go zobaczyć, jak obserwuje Spider-Mana z daleka. Wiemy jedynie, że ten będzie niósł pochodnię pozostawioną przez swojego brata. Kameleon mógłby powrócić jako nowy Kraven albo przybrać postać kogoś bliskiego z rodziny Parker lub Morales, aby namieszać w głowie naszym bohaterom. Kameleon w roli Hailey lub MJ byłoby naprawdę pokręconym, ale ciekawym pomysłem.

Czytaj też: Hell Let Loose — 3 powody, dlaczego powinienieś zagrać w tego FPS! Jest lepszy niż Call of Duty i Battlefied?

The Chameleon

i

Autor: Insomniac Games
"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni. Metamorfozy uczestników

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?