Marvel's Spider Man 2

i

Autor: Marvel / Sony / Insomniac Games

Marvel's Spider Man

Marvel's Spider Man 2 z nowym DLC? Długo wyczekiwany złoczyńca może dołączyć do gry

2024-07-09 7:24

Marvel's Spider Man 2 prócz ostatnich, sporych wycieków za sprawą włamania się do poufnych danych Insomniac Games, nadal nie doczekał się oficjalnego dodatku DLC. Teraz, kolejny z nich zdradza nam grafikę koncepcyjną nowej postaci, która niedługo może zawitać do gry.

Insomniac Games w ostatnich miesiącach cierpiało z powodu licznych wycieków oraz ataków hakerskich. Co ciekawe, teraz to sami deweloperzy popełnili wpadkę, ukazując graczom ukryte menu programisty. W nim mogliśmy m.in. bliżej spojrzeć na nową postać, Beetle, która najprawdopodobniej będzie główną postacią w rozszerzeniu do Marvel's Spider-Man 2. Podczas gdy fani nadal czekają na oficjalne wieści, my spójrzmy na grafiki koncepcyjne.

Czytaj też: Marvel’s Spider Man 2 z nową historią Venoma jeszcze w 2024 r. Insomniac z niespodzianką

Beetle na pierwszych grafikach koncepcyjnych

Użytkownik Twittera, Immortal_Boss73, udostępnił zdjęcie grafiki koncepcyjnej Beetle. Najnowsza wersja składa hołd poprzednikom, zachowując swój ogólny wygląd przypominający robaka ze skrzydłami, ale także aktualizuje go, nadając kombinezonowi elegancki, nowoczesny wygląd w fioletowych i niebiesko-zielonych kolorach. Kombinezon jest pełen skomplikowanych szczegółów, a jego skrzydła wyglądają, jakby były wykonane z jakiejś futurystycznej boazerii.

Czytaj też: Marvel's Spider-Man 2: 4 bohaterów w nowym DLC? Insomniac Games może zaskoczyć

Jak możemy wyczytać z poprzednich wycieków, w Beetle wcieli się Janice Lincoln, córka Tombstone'a i co ważniejsze, zgadza się to z komiksami. Warto jednak zaznaczyć, że informacje dotyczące DLC do Marvel's Spider-Mana 2 pochodzą z przecieków, a Insomniac Games nie potwierdziło oficjalnie swoich planów w zakresie rozszerzeń.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?