LEGO

Najnowsze zestawy LEGO inspirowane podbojem kosmosu. Zobaczcie, kosmiczne zestawy LEGO Technic Space

2023-12-15 16:31

Projektanci LEGO Lee Magpili i Samuel Tacchi oficjalnie zaprezentowali najnowsze zestawy klocków inspirowanych podbojem kosmosu. Seria LEGO Technic Space zawiera nie tylko łaziki i statki kosmiczne, w zapowiedzianych zestawach znajdziecie również modele planet! Sprawdźcie, co już wiadomo o nowych zestawach LEGO, które pojawią się w marcu 2024 roku.

Nowe inspirowane kosmosem zestawy LEGO Technic mają pojawić się w pierwszym kwartale 2024 r. Warto zaznaczyć, że nie będą to pierwsze zestawy tego typu, bo bez problemu można od jakiegoś czasu kupić np. klockową wersję marsjańskiego łazika Perseverance (42158), któremu towarzyszy niewielki kosmiczny dron Ingenuity. Zobaczcie, jak wyglądają najnowsze zestawy inspirowane kosmosem.

Najnowsze zestawy z serii LEGO Technic Space

Zaprezentowane zestawy LEGO spodobają się fanom kosmosu i statków kosmicznych. Oto informacje o zestawach, które swoją premierę będą miały w marcu 2024 roku. Nowe kosmiczne pojazdy wyposażone zostaną w jasnoszare opony i zbudowane z dodatkiem pomarańczowych kloców w nowym odcieniu.

  • LEGO Technic Space: Surface Space Loader LT78 (42178). To ciekawy pojazd kosmiczny z ruchomym zawieszeniem, które ma sobie poradzić w trudnych marsjańskich warunkach.
  • LEGO Technic Space Planet Earth and Moon in Orbit (42179). Nowy zestaw przedstawia ruchomy model planet ze Słońcem, Ziemią i Księżycem.
  • LEGO Technic Space Mars Crew Exploration Rover (42180) - Zestaw zawiera duży projekt łazika marsjańskiego.
  • LEGO Technic Space VTOL Heavy Cargo Spaceship LT81 (42181) Kolejny nowy zestaw LEGO Technic przedstawia duży transportowy statek kosmiczny ze specjalnym kontenerem, który można podczepić do podwozia.

QUIZ o Gwiezdnych Wojnach. Jak dobrze znasz uniwersum Star Wars?

Pytanie 1 z 15
Kto skomponował pamiętny utwór "Duel of the fates"?
Czy Lego to zabawa dla dorosłych? | Tak trzeba żyć #14 Eska