Jak dobrze znasz techniki walki z Naruto? QUIZ!

i

Autor: Masashi Kishimoto, Shueisha Zdjęcie poglądowe

Naruto

Naruto QUIZ. Jesteś fanem anime? 10/16 to dobry rezultat

2024-06-13 7:30

Seria anime, Naruto, jest zestawiania obok takich arcydzieł jak Dragon Ball, czy Ghost in the Shell i nie bez powodu, ponieważ to właśnie takie tytuły ukształtowały wielu młodych, a teraz dorosłych fanów japońskich filmów oraz seriali animowanych. Bogata w postacie, historie oraz rywalizacje seria po dziś dzień jest stawiana jako kanon wśród anime. Tego wszystkiego nie udałoby się osiągnąć, gdyby nie kreacja Naruto Uzamakiego przez Masashi Kishimoto. W tym quizie sprawdzimy waszą wiedzę ze świata Naruto.

Przez te wszystkie lata fani anime widzieli wiele wspaniałych produkcji wywodzących się z mangi. Większość z nas, kiedy po raz pierwszy zaczęło oglądać Naruto, dostrzegło w nim ogromny potencjał. Od pierwszego odcinka twórcy przedstawili odrębną scenerię z różnymi postaciami. Jasne, wzorowano się na archetypach (chłopiec marzący o byciu kimś wielkim, postać starego mędrca, nauczyciel, rywal). Pierwszy odcinek ukazał emocje i głębię głównego bohatera oraz to, z czym będzie się zmagał, a także dynamikę jego interakcji z innymi postaciami i ich dziwactwa. W tym artykule postaramy się sprawdzić waszą wiedzę ze świata Naruto!

Czytaj też: Naruto. QUIZ! Sprawdź, ile wiesz o Naruto Uzamakim! i 8 najlepszych anime dla fanów Naruto! Zaskakujące wybory, których na pewno nie znacie

Naruto. QUIZ! Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody Nauruto i jego przyjaciół

Pytanie 1 z 16
kto był nauczycielem Naruto w szkole shinobi?
Świąteczne centrum Leszna