Jak dobrze znasz techniki walki z Naruto? QUIZ!

i

Autor: Masashi Kishimoto, Shueisha Zdjęcie poglądowe

Manga i Anime

Naruto. QUIZ o technikach walki. Sprawdź, czy zostalbyś jednym z ninja!

Naruto, to manga stworzona przez Masashiego Kishimoto, która podbiła serca fanów na całym świecie. Setki postaci, dziesiątki technik i wiele więcej - jeśli chcecie sprawdzić swoją wiedzę, to nasz QUIZ będzie idealny do tego. Czy możecie nazywać się prawdziwymi ninja ze świata Naruto! Za chwilę się przekonamy!

Naruto - QUIZ dla fanów

Pierwszy rozdział mangi Naruto ukazał się w roku 1999, na łamach magazynu Weekly Shōnen Jump. Już od pierwszych rozdziałów, manga pochwyciła serca fanów i sprawiła, że dziesiątki osób na całym świecie zakochał się w świecie żywiołów i ninja. Bardzo prędko powstało anime, które należało do legendarnej już Wielkiej Trójki z gatunku shounen - Bleach'a, One Piece'a oraz właśnie Naruto. W tym QUIZie sprawdzicie swoją wiedzę z zakresu walki i odkryjecie techniki używane przez najpopularniejsze postaci! 

QUIZ - Czy rozpoznasz najsilniejsze techniki z Naruto po samym opisie?

Pytanie 1 z 6
Jak nazywa się technika, którą główny bohater anime Naruto opanował do perfekcji?

Najlepsze klasyki anime - czy znacie je wszystkie? 

Wszystkich produkcji anime nie sposób zliczyć. Niemniej jednak, istnieją takie, które pochwyciły serca fanów na całym świecie już wiele lat temu. Czy chcecie przekonać się, o których mowa? Jeśli tak, to w poniższym artykule odkryjecie największe klasyki anime

Czytaj też: Te klasyki anime, to istna gratka dla fanów gatunku. Czy znacie je wszystkie?

Vito Bambino zapowiedź koncertu