Naruto

i

Autor: NarutoWiki

Anime

Naruto zaliczy spektakularny powrót! Wszystko, co wiemy o nowej historii

2024-06-06 21:58

Naruto od 25 lat jest najpopularniejszym anime, co udowodniło zestawienie Google. Pomysł Kishimoto został również zaadaptowany do różnych form medialnych, w tym gier wideo, programów telewizyjnych i powieści. No właśnie, teraz dowiedzieliśmy się, że Naruto otrzyma swój własny film z prawdziwymi aktorami. Kogo zobaczymy w roli Sasuke i Uzumakiego?

Naruto otrzyma film z aktorami. Reżyserem twórca hitu Marvela

Wątek Naruto „Ukryty liść” zostanie zaadaptowany do wersji live-action, a Destin Daniel Cretton, odpowiedzialny za hit Marvela, Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, będzie nie tylko reżyserem, ale także scenarzystą. Towarzyszyć mu będzie Jeyun Munford jako producent.

Czytaj też: McDonald’s współpracuje z twórcami Naruto! Powstanie nowe anime o frytkach

Twórca oryginalnego Naruto, Masashi Kishimoto, jest niesamowicie szczęśliwy. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter wyjawił, że film nie mógł mieć lepszego reżysera. Powiedział też: „Po tym, jak spodobały mi się jego filmy i zrozumiałem, że jego mocną stroną jest tworzenie solidnych dramatów o ludziach, utwierdziłem się w przekonaniu, że dla Naturo nie ma lepszego reżysera”.

Czytaj też: Naruto QUIZ — Jesteś jak Sasuke Itachi, czy Naruto Uzumaki?

Co więcej, jak twierdzi Kishimoto, kiedy poznał Crettona, zdał sobie sprawę, że reżyser jest bardzo otwarty, więc współpraca może nie sprawiać im żadnych trudności. Jeśli Crettonowi uda się stworzyć świat Naruto taki, jakiego pragnie publiczność, projekt live-action z pewnością będzie największym ze wszystkich, jakie widzieliśmy wcześniej.

Czytaj też: Naruto. 8 anime dla fanów Sasuke i Uzumaki! Seriale, o których nie słyszeliście

RAPORT: Mit nieomylności Kaczyńskiego upadł – Marcin Makowski o przywództwie prezesa

Naruto QUIZ: Sprawdź, jak dobrze znasz Sasuke Uchiha

Pytanie 1 z 11
Kto zabił rodzinę Sasuke?