Kimi ni Todoke

i

Autor: Netflix

Anime

Netflix Anime — 5 najlepszych seriali w 2024 r. Co i kiedy oglądać?

2024-05-30 16:02

Ponieważ w ostatnim kwartale 2023 r. wydano już wszystkie główne serie, fanom anime pozostaje jedynie czekać na nowe epizody w przyszłym roku. Gigant streamingowy Netflix oferuje różne, unikalne anime, z których większość znacznie różni się od zwykłego japońskiego stylu artystycznego. Oto wszystkie najważniejsze anime na Netflix w 2024 roku.

Spis treści

  1. Tomb Raider: Legenda Lary Croft
  2. Delicious in Dungeon
  3. Moonrise
  4. Devil May Cry
  5. Beasters Final Season

Obecny rok 2023 był wyjątkowo niesamowity, ponieważ Netflix wypuścił Castlevania: Nocturne, Pluto i kilka innych popularnych seriali. Naturalnie miłośnicy anime również mają wysokie oczekiwania wobec roku 2024. Nadchodząca oferta od Netflix rzeczywiście wygląda fascynująco, dlatego wymieniliśmy pięć najlepszych seriali, które musicie dodać je do swojej listy obserwowanych. Oto wszystkie anime, których nie możesz przeoczyć w nowym roku.

Czytaj też: Anime na święta — 5 najlepszych świątecznych serii na długie zimowe wieczory w 2023 roku

Tomb Raider: Legenda Lary Croft

Nadchodząca seria anime Netflix oparta jest na serii gier wideo Tomb Raider autorstwa Crystal Dynamics, w której Hayley Atwell podkłada głos Larie Croft. Akcja serialu rozgrywa się po ponownym uruchomieniu trylogii Tomb Raider z lat 2013–2018, który zakończył się Shadow of the Tomb Raider. Łączy trylogię restartu z oryginalną serią gier. Serial nie ma jeszcze daty premiery, ale premiera ma nastąpić w 2024 roku.

Czytaj też: Anime — 5 najlepszych świątecznych odcinków na święta 2023. Idealne epizody na zimowe wieczory

Delicious in Dungeon

Akcja Delicious in Dungeon rozgrywa się w świecie fantasy i podąża za Laiosem, przywódcą gildii, która wyrusza na wyprawy, aby napadać na lochy, mając nadzieję na odnalezienie tajemniczego Złotego Królestwa. Smok pożera jego grupę wraz z siostrą Falin. Laios i nowy zespół pędzą z powrotem do lochu, zdeterminowani, by ocalić Falina. Ponieważ liczy się czas, Laios sugeruje przełamanie obowiązującego w lochach tabu polegającego na zjadaniu potworów w celu zdobycia zapasów. Premiera nadchodzącego serialu anime Netflix zaplanowana jest na styczeń 2024 r.

Moonrise

Moonrise to oryginalny serial anime, którego premiera będzie miała miejsce w 2024 roku. Serial opowiada o młodym mężczyźnie z Ziemi, który dołącza do armii, by walczyć z rebeliantami na Księżycu. Wkrótce jednak odkrywa, że jego były najlepszy przyjaciel zwrócił się przeciwko niemu. Hiromu Arakawa, twórczyni Fullmetal Alchemist, jest projektantką postaci w nadchodzącym anime science-fiction Netflix.

Devil May Cry

Nadchodząca seria anime Netflix nie ma jeszcze daty premiery. Ogłoszenie zostało ogłoszone we wrześniu 2023 r. wraz z wypuszczeniem pierwszego zwiastuna wraz z wiadomością, że Studio Mir będzie produkować i animować serial. Opiera się na serii gier wideo o tej samej nazwie autorstwa Capcom i jest częścią Bootleg Multiverse Adi Shankara.

Beasters Final Season

Trzeci i ostatni sezon Beasters będzie miał premierę w 2024 roku. Anime oparte jest na mandze Paru Itakagi, która po raz pierwszy pojawiła się w Weekly Shounen Champion w 2016 roku, a zakończyła się w 2022 roku. Akcja rozgrywa się we współczesnym świecie zamieszkanym przez antropomorficzne zwierzęta. Jednak różnica kulturowa między zwierzętami roślinożernymi i mięsożernymi podzieliła społeczeństwo na dwie części.

Beasters Final Season

i

Autor: Netflix
Radio Eska: Dagmara Kaźmierska sprzedaje luksusową limuzynę. Cena to wielkie zaskoczenie

Naruto QUIZ: Sprawdź, jaką postacią z uniwersum Naruto jesteś

Pytanie 1 z 10
Jaki jest Twój sposób na osiągnięcie swoich celów?